145 Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Ekranı (İlkokul Mezunu KPSS Yok)

145 Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Ekranı (İlkokul Mezunu KPSS Yok)

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere İSPER iştirakinde istihdam edilmek üzere 88 Aşçı, 56 Aşçı yardımcısı ve 1 Temizlik işçisi alımı gerçekleştirilecektir. İşte Detaylar.

Farklı 3 unvanda 145 Daimi İşçi Alımı Yapılacağı Duyuruldu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İSPER tarafından Aşçı, Aşçı Yardımcısı ve Temizlik görevlisi olarak görevlendirilecek işçi personel alımı yapılacaktır. İşçi Alımı Detayları Haberimizde.

İBB İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Aşçı alımı ve Aşçı Yardımcısı personeli alımı için başvuru şartları; en az ilkokul mezunu daha önce benzer işlerde 2 yıl tecrübe sahibi, temizlik kurallarına dikkat eden, MEB onaylı hijyen belgesine sahip tercihen meslek liselerinin yiyecek ve içecek servis hizmetleri alanı mezunu gıda işletmelerinde çalışmasına engel sağlık sorunu olmayan vardiyalı çalışmasında sorun olmayan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Temizlik Personeli alımı başvuru şartları; ilkokul mezunu, temizlik kurallarına dikkat eden, kişisel gelişime açık daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, vardiyalı çalışmasına engel durumu olmayan ve gıda işletmelerinde çalışmasında sakınca olmayan adaylar başvurularını yapabileceklerdir.

İSPER 145 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli şartları taşıyan istekliler başvurularını herhangi bir belge olmadan yapabileceklerdir. Adaylar İşe başlamaya hak kazandıklarında gerekli evraklar adaylar tarafından karşılanacaktır.

Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar ilgili pozisyon için başvurularını elektronik ortamda kariyer.ibb.istanbul internet adresinden 4 ile 6 Ağustos tarihlerinde online olarak gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum