18 Yaşını Doldurmuş Bölüm Şartı Olmadan 21 Daimi İşçi Alımı

18 Yaşını Doldurmuş Bölüm Şartı Olmadan 21 Daimi İşçi Alımı

İlçe Belediyesi bünyesinde görev verilecek daimi süreli 6 farklı iş için çalıştırılacak 21 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular başladı işte Detaylar…

Belediye bünyesinde tam zamanlı istihdam edilmek üzere görev alacak personellerin çalışacağı işler; 12 İkram hizmetleri Meslek işçisi, 1 Beden İşçisi,2 İnşaat Ustası, 2 Aşçı Yardımcısı,3 temizlik görevlisi Meydancı ve 1 Aşçı toplam 21 Daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir.

21 İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Belediye bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını 29 Ekim 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Belediye Daimi İşçi Alımı Başvurusu

İlçe Belediyesi tam zamanlı 21 işçi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru kılavuz adresinde yer alan başvuru adresine başvuru belgeleri ile birlikte belirtilen başvuru tarihlerinde iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

İstenen Belgeler

Belediyede görev almak isteyen adaylar iş başvurularını Nüfus Cüzdan fotokopisi, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık raporu, İkametgah belgesi, Diploma ve Nüfus kayıt örneği ile birlikte iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Kocaeli İlçesi Darıca Belediye Başkanlığı 21 Daimi süreli işçi alımı için adaylarda aranan başvuru koşulları; İlkokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Kocaeli Darıca İlçe sınırlarında ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvurusu kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum