18 Yaşını Tamamlayan Kişiler Başvurabilir! 20 Daimi İşçi Alımı Başladı

18 Yaşını Tamamlayan Kişiler Başvurabilir! 20 Daimi İşçi Alımı Başladı

Belediye bünyesinde görev verilmek üzere 5 farklı iş için görevlendirilecek 20 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Daimi İşçi alımı başvuru süreci yazımızda detaylara hemen ulaşabilirsiniz.

İlçe Belediye Başkanlığı işçi alımı için başvuru yapılabilecek işler 6 Beden İşçisi, 1 Operatör, 5 Kamyon Şoförü, 1 Sıhhi Tesisatçı ve 7 Tehlikesiz atık toplama işçisi toplam 20 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir.

20 Daimi İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine 3 gün içerisinde başvuru için gerekli belgeler ile birlikte iş başvurusu yapabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Belediye bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını Kimlik Fotokopisi, Nüfus Kayıt Örneği, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı belgesi ve diploma ile başvuru için belirtilen tarihlerde iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları iş için başvurularını 15 Kasım 2023 tarihinden itibaren 17 Kasım 2023 son başvuru günü dahil olmak üzere iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Balıkesir Gönen Belediyesi Daimi süreli İşçi alımı için adaylar iş başvurularını Türk Vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. 657 sayılı Kanun 48. Maddesinin A bendinde belirtilen şartları taşıyor olmak. SGK kurumlarından emekli, yaşlı veya malul aylığı almıyor olmak veya emekliliğe hak kazanmamış olmak. İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile bunların üyesi olduğu Mahalli İdare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin gördürülmesine dair usul ve esaslar 4. Maddesinin şartlarını taşıyor olmak.

Tercihen Gönen ilçesinde ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir. Başvurusu uygun olan adaylar geri dönüş yapılacak ve Görüşme yeri ve mülakat işlemleri Gönen Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.