2 Belediyeye En az İlkokul Mezunu 45 İşçi Alımı! Büro Personel Şoför

2 Belediyeye En az İlkokul Mezunu 45 İşçi Alımı! Büro Personel Şoför

Büyükşehir Belediyesi 4 farklı iş için toplam 36 sürekli işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 farklı iş için daimi süreli 9 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Belirsiz süreli daimi personel alımı için istihdam edilecek personel ünvanları; 1 Veterinerlik Hizmet İşçisi, 21 Sayaç Okuma İşçisi, 13 İzinsiz Su Kullanım Takip İşçisi ve 1 Gassal olmak üzere toplam 36 sürekli işçi alımı gerçekleştirecektir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Büyükşehir bünyesinde istihdam edilmek üzere 36 işçi alımı için adaylarda aranan başvuru koşulları;

Veteriner Hizmet işçi alımı En az ilköğretim mezunu olmak.

Sayaç Okuma Personel alımı en az lise mezunu olmak. Herhangi bir suçtan dolayı mahkum olmamak. Resmi kurumlardan fiziki ve Psikolojik sağlık sorunu olmadığına dair sağlık raporu olması.

İzinsiz Su Kullanım Takip İşçisi alımı için Meslek liselerinin Makine teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Tesisat Teknolojisi bölümlerinden birinden mezun olmak veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak. Usta, Kalfa, Ustabaşı belgesi.

Gassal alımı için en az ilkokul mezunu olmak. Gassal olarak tecrübeli olmak. Cenaze yıkama kefenleme konularını biliyor olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

36 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sürekli 36 işçi alımına başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Adaylardan belge talebi olmayacaktır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek personeller iş başvurularını 19 ile 21 Eylül 2023 tarihlerinde başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden tamamlayabileceklerdir.

Manisa Büyükşehir belediyesinde istihdam edilmek üzere 1 Erbap işçi, 1 Elektrik Teknisyeni, 2 Foklift Operatörü, 1 Kepçe Operatörü, 2 Büro Personeli ve 2 Kilit parke Makine Operatörü olmak üzere daimi süreli 9 personel alımı yapılacaktır.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye işçi alımı başvuru koşulları; Erbap işçi, Alanında iş deneyimi olmak. Bulaşıcı veya Kronik rahatsızlığı olmamak. Bedensel ve ruhsal engeli olmamak.

Elektrik Teknisyeni Meslek Lisesi Elektrik Elektronik mezunu olmak. En az bir yıl iş tecrübesine sahip olmak.

Foklift Operatörü Foklift ehliyetine sahip olmak en az 1 yıl alanında deneyim sahibi olmak.

Kepçe Operatörü, Kepçe operatör sürücü belgesine sahip olmak. 1 yıl iş tecrübe sahibi olmak.

Büro Personeli Halkla İlişkiler mezunu olmak 18 ile 40 yaş aralığında olmak. Erkek personeller için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Kilit parke Makine Operatörü Alanında en az bir yıl iş tecrübesine sahip olmak. Adaylarda aranan başvuru şartlarıdır.

Daimi İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine mail göndererek tamamlayabileceklerdir. Adaylardan belge talebi olmayacaktır.

Manisa Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını 19 ile 22 Eylül 2023 tarihlerinde elektronik ortamda tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.