2 Kuruma En Az ilkokul Mezunu 26 İşçi Alımı Başvurusu Bitiyor

2 Kuruma En Az ilkokul Mezunu 26 İşçi Alımı Başvurusu Bitiyor

Milli Eğitim Bakanlığı En az İlkokul Mezunu İşçi Personel Alımı Yapılacak, Beden İşçisi ve Şoför Sürekli 18 İşçi Alımı Başvurusu bitiyor. Her iki kurumun ilanları haberimizde.

Antalya Gazipaşa Öğretmenevi bünyesinde geçici süreli işçi alımı yapacağını duyurdu. İşçi alımı için başvurular sadece bir günde gerçekleştirilecektir. Milli Eğitim Bakanlığı Gazipaşa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde 1 Kat görevlisi, 1 Gıda Mühendisi, 1 Resepsiyon Görevlisi, 2 Servis Görevlisi ve 3 Aşçı olmak üzere toplam 8 geçici işçi alımı yapılacaktır.

MEB İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

Gazipaşa Öğretmen evi personel alımı için Kat görevlisi alımı şartları en az ilkokul mezunu olmak MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak.

Gıda Mühendisi alımı Üniversitelerin Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olmak. MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak.

Resepsiyon Görevlisi Alımı için En az İlkokul mezunu olmak. MEB onaylı Yabancı dil sertifikasına sahip olmak.

Servis Görevlisi Alımı en az ilkokul mezunu olmak. En az B sürücü belgesine sahip olmak. MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak.

Aşçı alımı için İlkokul mezunu olmak. Ustalık Kalfalık veya mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak ve MEB onaylı hijyen belgesine sahip olmak. Şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

MEB Öğretmenevi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvuruları için İkametgah belgesi, Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Diploma ve Sağlık raporu ile başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar İş başvurularını başvuru belgeleri, ile birlikte sadece 8 Eylül 2023 tarihinde gerçekleştirebileceklerdir.

Manisa Turgutlu Belediye Başkanlığı Bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi süreli 18 işçi alımı başvuruları bitiyor. Turgutlu belediye başkanlığı bünyesinde 8 Beden İşçisi ve 10 Kamyon Şoförü olmak üzere sürekli 18 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Turgutlu Belediyesi 18 Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları

Manisa Turgutlu Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilecek adaylarda arana şartlar; Beden İşçisi alımı en az ilkokul mezunu olmak. Kamyon Şoförü alımı için en az ilköğretim mezunu olmak, E –D veya C sürücü belgesine sahip olmak. SRC 4 Belgesine sahip olmak. Psikoteknik belgesine sahip olmak. En az 6 aydır Turgutlu ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak. Emekli veya Emekliliği Hak etmemiş olmak. Askerliğini yapmış veya muaf olmak şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler Neler?

Manisa Turgutlu Belediye Başkanlığı bünyesinde görev almak isteyen iş başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını Kimlik fotokopisi, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı, Diploma fotokopisi, Ehliyet, Özgeçmiş (CV), SRC ve Psikoteknik belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Turgutlu Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar istenilen belgeler ile birlikte başvurularını en geç 8 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. İş başvurusu belirtilen iş başvuru kılavuzunda adrese yapılacaktır. Başvurular mesai saatleri içerisinde en geç 17.30 ‘a kadar yapılmalıdır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.