23-45 Yaş Arası Kamu İşçi Alımı! 9 Branş En Az Okur Yazar

23-45 Yaş Arası Kamu İşçi Alımı! 9 Branş En Az Okur Yazar

Kamu kurumu bünyesinde en az ilköğretim ve en az Okur Yazar adaylar başvurabilir. olmak üzere kamu işçi alımları yapılıyor. 9 farklı unvan başvuru ve tüm süreç bu yazımızda.

Sarıyer Belediyesi iştiraki için yeni kamu işçi alımı açıklandı. “Sarbel Organizasyon Temizlik Spor Hizmetleri İnşaat Gıda San. ve Tic. A.Ş.” tarafından güncel personel alımı başvuru ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. Belediye bünyesinde “JSB Operatörü, Şoför, Duvar Sıva Ustası, Asfalt Yama Ustası, Alçı Sıva Ustası, Taş Duvar Ustası, Kalıp Ustası, Demir Bağlama Ustası, Boyacı” alımı yapılacak.

Sarbel personel alımı başvuru genel şartları

657 DMK'daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak gerekmektedir. İşte başvuru mezuniyet ve özel şartlarına dair detaylar:

Kamu işçi alımı başvuru mezuniyetler

5 Şoför alımı için Ağır vasıta Ehliyet (E ve Dengi Ehliyet Sahibi), Src2 ve 4 Belgesi, Psikoteknik belgesi, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu, 23-45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, İlköğretim ve Üstü adaylar başvurabilir.

1 JSB Operatörü alımı için Operatörlük Belgesi Kaldırma ve Yükleme (Vinç), Psikoteknik belgesi, Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, İlköğretim ve Üstü adaylar başvurabilir.

4 Duvar Sıva Ustası alımı için Betonarme yapı sistemleri - Betonarme yapı duvarcılığı ustalık kalfalık eğitim MYK'dan inşaat işçisi yeterlilik belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 – 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

5 Asfalt Yama Ustası alımı için MYK'dan inşaat işçisi 2 yeterlilik belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

2 Alçı Sıva Ustası alımı için MYK'dan Seramik Karo Kaplamacı yeterlilik belgesi veya Yapı iç Mekan Dekorasyon-Yapı Dekorasyonculuğu ustalık kalfalık eğitim belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

5 Taş Duvar Ustası alımı için Betonarme yapı sistemleri - Betonarme yapı duvarcılığı ustalık kalfalık eğitim MYK'dan inşaat işçisi yeterlilik belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

4 Kalıp Ustası alımı için Betonarme yapı sistemleri - Betonarme demir kalıpçılık ve çatı ustalık kalfalık eğitim belgesi veya MYK'dan Betonarme demircisi belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

2 Demir Bağlama Ustası alımı için Betonarme yapı sistemleri - Betonarme demir kalıpçılık ve çatı ustalık kalfalık Eğitim Belgesi veya MYK'dan Betonarme Demirci belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

2 Boyacı alımı için MYK'dan Seramik Karo Kaplamacı yeterlilik belgesi veya Yapı iç Mekan Dekorasyon-Yapı Dekorasyonculuğu ustalık kalfalık eğitim belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, Mevzuat gereği yapılacak iş ile alakalı ustalık belgesi, 23 - 45 Yaş Aralığı / Erkek adaylar, Askerlikle İlişkisi olmaması, Okur Yazar adaylar başvurabilir.

Personel alımları başvuru süreci

Adaylar başvurularını Sarıyer Belediyesi İş Kur Birimine Şahsen yapacaklar. 14 Temmuz 2023 dahil olmak üzere başvurularda form ve fotoğrafla başvuru iş ve işlemleri yapılabilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum