3 Farklı Branşta Büyükşehire 109 Daimi İşçi Alımı Başladı

3 Farklı Branşta Büyükşehire 109 Daimi İşçi Alımı Başladı

Tam zamanlı ve daimi süreli 3 ünvanda toplam 109 işçi alımı için başvurular başladı. Aday olmak isteyen adaylar için iş başvuru süreci ve detayları sizler için hazırladık.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek 71 Elle Süpürme İşçisi, 37 Beden İşçisi ve 1 Avukat olmak üzere toplam 109 daimi işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte sürece dair KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız yazımız.

Büyükşehir Daimi İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesinde görev almak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını kılavuzda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

109 İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

3 Farklı iş için alınacak 109 daimi işçi alımı başvurusunda bulunacak adaylar iş başvurularını belirtilen internet adresi üzerinde 19 Ekim 2023 tarihine kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir. İş Başvurusu onaylanan adaylara Mail üzerinden geri dönüş yapılacaktır.

İş Başvurusunda Belge Gerekli mi?

Büyükşehir Belediyesi Daimi süreli işçi alımı için adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirecekleri için adaylardan belge talebi olmayacaktır. İş başvurusu kabul edilen ve Mülakatta başarılı olan adaylar iş başı yapılacağı zaman gerekli evraklar talep edilecektir.

İBB Daimi İşçi Alımı Başvuru İçin Gerekli Nitelikler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde istihdam edilmek üzere adaylarda aranan başvuru nitelikleri şu şekildedir:

Avukat alımı için Üniversitelerin Hukuk mezunu olmak, tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak, Kurumsal Şirketlerde Dava süreci takip ve danışmanlık bölümlerinde çalışmış olmak, orta derecede İngilizce biliyor olmak, aktif araç kullanabilmek, en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip olmak, erkek aday olması durumunda askerlik hizmetini tamamlamış olmak gerekiyor.

Elle Süpürme ve Beden İşçisi alımı için en az İlkokul mezunu olmak, 18 ile 45 yaş aralığında olmak, herhangi bir sağlık sorunu olmamak, askerlik hizmetini tamamlamış olmak, beden gücü kullanımı gereken işler yapacak güçte olmak, vardiyalı çalışmaya engel sağlık sorunu olmamak gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.