3 Farklı Kuruma Kamu İşçisi Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

3 Farklı Kuruma Kamu İşçisi Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

İŞKUR da yayımlanan Kamu İşçi alımı için adaylar iş başvurularını İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecektir. 15 Kamu İşçisi alımı başvuru sürecine hemen yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Belediye Başkanlığı Kamu İşçisi alımı için 12 Benden İşçisi, 2 Büro İşçisi ve 1 Ambar Depo İşçisi olmak üzere çalıştırılacak toplam 15 Kamu İşçisi alımı gerçekleştirilecektir. Tüm detayları ve süreci hemen bu yazımızda KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

15 Kamu İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere geçici 12 Beden işçisi Kadrolu Büro İşçisi ve KADROLU Ambar Depo işçisi alımı için adaylar iş başvurularını İŞKUR resmi internet adresi üzerinden ve Telefon hattı olan İŞKUR ALO 170 numaralı telefon hattı üzerinden iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Noter Kurası İle İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

3 Farklı Belediye bünyesinde daimi ve geçici işçi alımı için adaylar iş başvurularını aday olmak isteyen adaylar iş başvurularını 20 Kasım 2023 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir.

İŞKUR Kamu İşçi Alımı Başvuru Şarları Neler?

Osmaniye Düziçi Belediyesi 12 belirli süreli Beden İşçisi alımı için başvuru şartları; En az ilkokul mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak. 18 ile 60 yaş aralığında olmak. Düziçi ilçesinde İkamet ediyor olmak. İŞKUR İş İlan No (00007928405).

Tokat Demirciler Belediyesi Kadrolu 2 Büro İşçisi alımı için Lise ve dengi okul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. B sürücü ehliyetine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007930970).

Tokat Çamlıbel Belediyesi Kadrolu Depo/ Ambar İşçisi alımı için En az İlkokul en fazla Lise mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Erkek olmak. İŞKUR İş İlan No (00007928722).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.