3 Saatlik Ek İşler! Part Time 170 Personel Alımı Büyükşehir Belediyesi

3 Saatlik Ek İşler! Part Time 170 Personel Alımı Büyükşehir Belediyesi

Yarı zamanlı görevlendirilmek üzere 4 farklı Branş için Personel ve Usta Öğreticisi toplam 170 personel alımı gerçekleştirilecektir. 3 Saatlik ek iş arayanlar için hazırlanan haberimiz.

Belediyede istihdam edilecek. 170 Part Time Personel / Usta Öğretici alımı başvuruları başladı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için 4 günlük iş başvuru süreci devam etmektedir. 3 Saatlik ek işleri sizler için bir araya getirdik.

170 Personel alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 faklı branş için toplam 170 Personel veya Usta Öğreticisi olarak görev almak isteyen adaylar iş başvurularını iş başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru internet adresi üzerinden elektronik ortamda tamamlayabileceklerdir.

Büyükşehir Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar İş Başvurularını elektronik ortamda 30 Ekim 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. 30 Ekim 2023 tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları geçersiz sayılacaktır.

170 Personel Alımı Başvuru Belgesi Var Mı?

Adaylar sadece iş başvurularını internet adresi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru aşamasında adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır.

İBB 170 İşçi Alımı Kimler İş Başvurusu Yapabilir?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 170 Personel / Usta Öğreticisi alımı için adaylarda aranan başvuru koşulları şunlardır;

130 Öğretmen Usta Öğreticisi alımı Üniversitelerin Bilişim Teknolojileri, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Dil Eğitimleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Görsel İletişim ve Grafik Tasarımı, Grafik ve Teknik Tasarım, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, İngilizce .Mesleki İngilizce, (Muhasebe Finansman ve Dış Ticaret Ofis Hizmetleri Genel iş İngilizcesi), Kişisel Gelişim (Diksiyon, Kişisel Gelişim Motivasyon yönetimi, Liderlik eğitimi, Stres yönetimi, Etkili ve Hızlı okuma, Senaryo yazarlığı) (Şiir, Yazarlık Atölyesi) ve Eğitim, Kuyumculuk ve Takı Tasarımı, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü ve işleme Sanatları , Sanat ve Tasarım, Süsleme Sanatları, Teknik Tasarım, Tekstil Tasarımı .Yönetim ve Hizmet .Ziraat Bölümlerinden Yüksek Lisans mezunu olmak. Sayılan branşlarda Yüksek Lisans mezunu ve 2 yıl deneyimli olmak.

40 Öğretmen/ Usta Öğretici alımı Fakültelerin Bilişim Teknolojileri, Ahşap Tasarımı ve Teknolojileri, Bilişim Teknolojileri, Dil Eğitimleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Görsel İletişim ve Grafik Tasarımı, Grafik ve Teknik Tasarımı ,Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, İngilizce .Mesleki İngilizce, (Muhasebe Finansman ve Dış Ticaret Ofis Hizmetleri Genel iş İngilizcesi), Kişisel Gelişim (Diksiyon, Kişisel Gelişim Motivasyon yönetimi, Liderlik eğitimi, Stres yönetimi, Etkili ve Hızlı okuma. Senaryo yazarlığı) (Şiir, Yazarlık Atölyesi) ve Eğitim, Kuyumculuk ve Takı Tasarımı, Moda Tasarımı ve Tekstil Teknolojisi, Muhasebe ve Finans, Müzik, Örgü ve işleme Sanatları Sanat ve Tasarım, Süsleme Sanatları , Teknik Tasarım, Tekstil Tasarımı .Yönetim ve Hizmet .Ziraat Bölümlerinden mesleki lise mezunu ve 2 yıl sektör veya Usta Öğreticilik deneyimi olan veya alanında usta öğreticilik belgesine sahip ve 2 yıl sektör ve Usta Öğreticilik deneyimi olan adaylar. Yukarıda sayılan branşlarda mesleki lise mezunu ve 2 yıl sektör veya Usta Öğreticilik deneyimi olan veya alanında usta öğreticilik belgesine sahip ve 2 yıl sektör ve Usta Öğreticilik deneyimi olan adaylar.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum