4 Ünvanda 32 Kamu Hizmet İşçisi Alımı Başvuru Süreci Başladı

4 Ünvanda 32 Kamu Hizmet İşçisi Alımı Başvuru Süreci Başladı

Belediye bünyesinde istihdam edilecek 4 Farklı iş için çalışacak 32 Kamu Hizmetleri İşçisi alımı yapılacaktır. İş Başvurusu Yapmak isteyen adaylar için iş başvuru sürecine hemen bu yazımızdan ulaşabilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi 12 Garson, 6 Kasiyer, 6 Fast Food Hazırlayıcısı ve 8 Temizlik Görevlisi olarak görev yapacak geçici süreli 32 Kamu Hizmet işçisi alımı gerçekleştirecektir.

32 Kamu Hizmet İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Farklı 4 İş için görev almak isteyen 32 Kamu Hizmet işçisi alımı için adaylar iş başvurularını son başvuru günü olan 3 Nisan 2024 tarihi de dahil iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Belediye 32 Kamu Hizmet İşçi Alımı İş Başvuru Belgeleri

Belediye bünyesinde belirli süreli istihdam edilecek 32 Kamu Hizmet işçisi alımı için adaylar iş başvurularını Kimlik Fotokopisi ve Özgeçmiş(CV) belgesi ile birlikte tamamlayabileceklerdir.

Belediye 32 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Belediye 32 işçi alımı için adaylarda olması gereken iş başvuru şartları; Türk vatandaşı olmak. 18 Yaşından gün almış olmak. 28. 04.2018 tarih ve 30405 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşlar ile bunların üyesi olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırılmasına dayalı hizmetlerin yerine getirilmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesindeki şartlara haiz olmak.

Çanakkale Belediyesi 32 İşçi Alımı İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Farklı 4 iş için görev yapacak 32 Kamu Hizmet İşçisi alımı için adaylar iş başvurularını bizzat İsmet Paşa Mah. Atatürk Cad. No:37 Çanakkale adresine başvuru belgeleri ile birlikte iş başvurusu yapabileceklerdir.

Çanakkale Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.