4 Ünvanda 8 İşçi Personel Alımı! 18 Yaşını Dolduranlar Başvuracak

4 Ünvanda 8 İşçi Personel Alımı! 18 Yaşını Dolduranlar Başvuracak

Belediye yayımladı yeni daimi işçi alımı ilanına göre 4 Farklı işte çalıştırılmak üzere tam zamanlı ve daimi süreli 8 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuruları başladı adayların 3 Gün içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İlçe Belediyesi yeni işçi alımları için belirlenen ünvanları açıkladı. Yayımlanan başvuru kılavuzuna göre belirlenen ünvanlar 1 Aşçı, 2 Fırıncı Pide ustası, 4 Garson ve 1 Hamurkar olmak üzere belirsiz süreli görevlendirilecek 8 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuru süreci yazımızda

Belediye İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden tamamlayabileceklerdir. Başvurusu uygun görülen adaylar için Mülakat saati ve yeri bildirilen telefon numarasına Mesaj yolu ile bildirilecektir.

İş Başvuruları Ne Zaman Yapılacaktır?

Belediye bünyesinde görev almak isteyen adaylar iş başvurularını 31 Ekim 2023 tarihi dahi olmak üzere elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir.

İş Başvuru Evrakları Neler?

Tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilecek 8 İşçi alımı için adaylar Kimlik fotokopisi, 1 Adet resim, Adli sicil kaydı belgesi, İkametgah belgesi, Askerlik durum belgesi Diploma fotokopisi ve Ustalık belgesi ile birlikte iş başvurularını yapabileceklerdir.

Tavşanlı Belediyesi 8 İşçi Alımı Müracaat Nitelikleri Neler?

Kütahya Tavşanlı Belediyesi İşçi Alımı için adaylarda aranan başvuru koşulları;

Aşçı alımı için En az İlkokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Aşçı Ustalık belgesine sahip veya Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Fırıncı Pide Ustası işçisi alımı için En az İlköğretim mezunu. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Pide Fırıncı Ustalık belgesine sahip olmak veya Mesleki Yeterlilik belgesine sahip olmak.

Garson Servis İşçisi alımı için en az Ortaokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak Garson belgesine sahip olmak.

Hamurkar Alımı için En az İlkokul mezunu olmak. Hamurkar Mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.