41 Adet Özel Güvenlik, Şoför, Mühendis, Düz İşçi Alım İlanı Yayımlandı

41 Adet Özel Güvenlik, Şoför, Mühendis, Düz İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Belediye bünyesinde tam zamanlı istihdam edilecek 10 farklı ünvanda görev alacak beden işçisinden Mühendisine daimi süreli 41 düz işçi personel alımı başvuruları başladı. Başvuru süreci haberimizde yer alıyor.

İlçe Belediye Başkanlığı 20 Düz İşçi, 2 Makine Mühendisi,1 Operatör, 5 Özel Güvelik Görevlisi, 5 Şoför, 1 İnşaat Ustası, 1 Oto Boyacı Ustası, 4 Sıhhi Tesisat Ustası 1 Kaynak Ustası ve 1 Marangoz Ustası toplam 41 Daimi İşçi alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi 41 İşçi Alımı Başvuruları

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli işçi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen web adresi üzerinden belirtilen iş başvuru tarihlerinde online olarak yapılacaktır. Farklı İş Başvuruları Kabul edilmeyecektir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Tam zamanlı ve sürekli işçi alımı için adaylar başvuru koşullarını taşıdıkları iş için iş başvurularını 14 Kasım 2023 tarihinde başlayacak ve 16 Kasım 2023 tarihi dahil olmak üzere sona erecektir.

Başvurusu Kabul Edilen Adaylardan İstenilen Belgeler

Belediye bünyesinde görev alacak iş başvurusu kabul edilen adaylar iş başvurularını Başvuruda bulunacağı iş için gerekli ustalık veya mesleki yeterlilik belgesi fotokopisi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi önlü arkalı çekilmiş, Resim son 6 ay içerisinde çekilmiş, Adli sicil kaydı belgesi, Arşiv araştırma kaydı, İkametgah belgesi, Tarihçeli yerleşim yeri belgesi, Askerlik durum belgesi, Diploma fotokopisi ile mülakat için gerekli evraklardır.

Belediye 41 İşçi Alımı Kimler Kabul Edilecek?

Tavşanlı Belediyesi 41 Daimi İşçi alımı için adaylarda aranan başvuru koşulları;

17 Erkek Düz İşçi ve 3 Kadın Beden İşçisi alımı en az ilkokul mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak.

2 Makine Mühendisi alımı için Makine Mühendisliği lisans bölümünden mezun olmak.

1 Operatör alımı için Operatör belgesine sahip olmak. En az İlkokul mezunu olmak.

5 Özel Güvelik Görevlisi personeli alımı için Özel Güvenlik Görevlisi kimlik kartına sahip olmak. En az Lise mezunu olmak.

5 Şoför, En az İlkokul mezunu olmak. Tır, Çekici ve Ağır Vasıta kullanabilen ehliyete sahip olmak. SRC 2-4 belgesine sahip olmak. Psikoteknik belge sahibi olmak.

1 İnşaat Ustası, 1 Oto Boyacı Ustası, 4 Sıhhi Tesisat Ustası 1 Kaynak Ustası ve 1 Marangoz Ustası işçisi alımı için adayları meslekleri ile ilgili ustalık belgesine veya Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip olmak. En az İlkokul mezunu olmak. Başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir. Ayrıca Bütün adayların en az Kütahya Tavşanlı İlçesine en az 6 aydır ikamet ediyor olması şarttır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum