50 Yaş Şoför İşçi Kadrolu 20 Personel Alımı İçin Başvuru Alınıyor

50 Yaş Şoför İşçi Kadrolu 20 Personel Alımı İçin Başvuru Alınıyor

Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde bulunan BEYTAŞ bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Farklı unvanda 20 kadrolu personel alımı yapılacağını duyurdu. İşte Detaylar haberimizde.

İlçe belediyesi Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde yer alan BEYTAŞ’ da istihdam edilmek üzere Daimi süreli 5 Ağır vasıta çöp kamyonu şoförü, 5 Ağır vasıta ve otobüs şoförü ve 10 Bulaşıkçı olmak üzere toplam kadrolu 20 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte başvuru şartları.

Beykoz Belediyesi Başvuru Şartları

Ağır Vasıta Çöp Kamyonu ve Otobüs Şoförü alımı için şartlar 22 ile 48 yaş aralığında olmak, Erkek olmak, C veya E sürücü belgesine sahip olmak, SRC4 belgesine ve Psikoteknik belge sahibi olmak ve belge tarihleri geçerli olmak, yapılacak test sürüşünde başarılı olmak, Vardiyalı çalışabilecek, emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak, Beykoz sınırları içinde oturduğunu ikametgah belgesi ile ispat etmek.

Bulaşıkçı Alımı İçin 18 ile 50 yaş aralığında olmak, İletişim engeli olmayan, Ayakta çalışmasına engel durumu olmayan, Sanayi tipi bulaşık makinası kullanabilen, restoranlarda bulaşık yıkama görevini yapacak, Hijyen belge sahibi olmak, Bay veya Bayan olmak, İstanbul il sınırlarında ikamet ediyor olmak Beykoz ilçesi tercih nedenidir. Emekli veya emekliliğe hak kazanmamış olmak ve vardiya usulü çalınmasında engel durumu olmamak.

Beykoz BEYTAŞ 20 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını yapabilmesi için İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı belgesi, bulaşıkçı için hijyen belgesi, ehliyet ve SRC2,4 Belge fotokopileri ve Başvuru esnasında verilecek başvuru belgesi ile birlikte başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

BEYTAŞ 20 Kadrolu İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Aday olmak isteyenler başvurularını istenilen belgeler ile birlikte 9 Ağustos 2023 tarihine kadar Beykoz Belediye Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum