50 Yaşını Aşmamış 24 Sosyal İşler Personel Alımı

50 Yaşını Aşmamış 24 Sosyal İşler Personel Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde sürekli olarak çalıştırılmak üzere 24 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan duyuruya göre Sosyal İşler Personeli olarak çalıştırılacak 24 işçi alımı detaylar haberimizde yer alıyor.

Büyükşehir Belediyesi tam zamanlı istihdam edilmek üzere daimi süreli 24 işçi alımı yapacaktır. İş başvurusu aşamaları siz değerli okuyucularımız için hazırladık işte başlıyoruz.

Büyükşehir Belediyesi 24 İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Aday olmak isteyen istekli kişilerde aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. 50 Yaşını geçmemiş olmak. Askerlikle ilişiği olmamak. Aydın il sınırlarında ikamet ediyor olmak. Affa uğrasalar dahi yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.

Peki Sürekli İşçi Alımı Hangi Belgeler ile Olacak?

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine bizzat veya mail göndererek gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar başvuru için Adli sicil belgeleri ve Özgeçmişleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Aydın Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İş başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 11 ile 14 Eylül 2023 tarihlerinde belirtilen başvuru adresine başvuruda bulunabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.