50 Yaşını Geçmemiş 20 İşçi Alımı! Ehliyeti Olanlar İçin

50 Yaşını Geçmemiş 20 İşçi Alımı! Ehliyeti Olanlar İçin

Belediye tam zamanlı daimi ve geçici süreli toplam 20 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Belediye bünyesinde istihdam edilecek 20 işçi alımı için detaylar haberimizde…

Belediye Bünyesinde 10 geçici Beden İşçisi ve 10 Daimi Ağır Vasıta Şoförü toplam 20 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuruları 30 Mart 2024 tarihinde başlayacak.

20 İşçi Alımı Başvuru Şartları Tarihleri

İlçe Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 İşçi alımı için iş başvuruları 30 Mart 2024 ile 30 Nisan 2024 tarihleri arasında iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

İlçe Belediyesi İş Başvuru Belgeleri

10 Geçici 10 Daimi işçi alımı için adaylardan iş başvuruları için adaylardan herhangi bir belge istenmeyecektir. İşbaşı yapmaya hak kazanan adaylardan daha sonra belge talep edilecektir.

İlçe Belediyesi 20 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Ağır Vasıta Şoförü Alımı; E ve D Sınıfı ehliyete sahip olmak. 50 yaşını geçmemiş olmak. SRC ve Psikoteknik belgesine sahip olmak. En az 10 yıl Ağır Vasıta Şoför Tecrübesine sahip olmak.

Beden İşçisi Alımı; En az ilkokul mezunu olmak. 45 Yaşını geçmemiş olmak. Herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Emekli veya Emekliliği hak etmemiş olmak. Adayların Beylikdüzü İlçesinde ikamet ediyor olmak. Başvuru şartlarını taşıyor olmak.

Beylikdüzü Belediyesi 20 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İstanbul Beylikdüzü Belediye Başkanlığı iş başvurusu yapacak adaylar iş başvuru şartlarını taşıdıkları iş için iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen e- posta adresine özgeçmişlerini göndererek iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Beylikdüzü Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.