6 Ünvanda İlkokul Lise Üniversite Mezunu Daimi İşçi Alımları

6 Ünvanda İlkokul Lise Üniversite Mezunu Daimi İşçi Alımları

İlçe Belediyesi tarafından yapılan işçi alımı duyurusuna göre 6 Daimi Personel alımı gerçekleştirilecektir. İşçi, Tekniker ve Mühendis olarak görev yapacak personeller alınacaktır.

Belediye İnşaat Teknikeri, Elektrik Teknikeri, Peyzaj Mimarı, Çevre Mühendisi, Mobilya İşçisi ve Sıhhi Tesisat İşçisi toplam 6 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru süreci yazımızda İşte detaylar

Daimi İşçi Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

6 Farklı iş için 6 daimi işçi personel alımı iş başvuruları başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine başvuru tarihlerinde bizzat başvuru evrakları ile iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Peki İş Başvuru Belgeleri Nelerdir?

İlçe Belediyesi bünyesinde tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilecek adaylar iş başvurularını Öğrenim durumu gösterir belge, Adli sicil kaydı, Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi, Tarihçeli yerleşim yeri belgesi, Aile hekimleri tarafından alınmış kronik rahatsızlığı olmayan görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak. Resimli Özgeçmiş belgesi ile başvuruda bulunabileceklerdir.

Belediye İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Belediye bünyesinde istihdam edilecek adaylar iş başvurularını 17 Kasım 2023 tarihinde başlayacak olup 20 Kasım 2023 tarihinde iş başvuruları sona erecektir.

Muradiye Belediyesi Daimi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Van Muradiye Belediyesi İşçi alımı için adaylarda aranan iş başvuru şartları;
İnşaat Teknikeri Alımı: Ön lisans mezunu inşaat veya İnşaat teknolojilerinden mezun olmak. 20 ile 40 yaş aralığında olmak.

Elektrik Teknikeri Alımı: Üniversitelerin 2 yıl süreli eğitim veren ön lisans elektrik, Elektrik enerjisi, İletim ve dağıtım veya Elektrikli cihaz teknolojileri bölümlerinden birinden mezun olmak. 20 Yaşını tamamlamış 40 yaşını geçmemiş olmak.

Peyzaj Mimarı Üniversitelerin Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerinden peyzaj mimarlığı bölümünden mezun olmak. 17.11.1983 ile 17.11.2003 tarihleri arasında doğmuş olmak.

Çevre Mühendisi alımı için Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmak.

Mobilya İşçisi alımı için Lise mezunu Mobilya veya Mobilya ve İç tasarım bölümünden mezun olmak. Erkek olmak. 20 ile 40 yaş aralığında olmak.

Sıhhi Tesisat İşçisi alımı en az İlkokul mezunu olmak. En fazla Lise mezunu olmak. Erkek olmak. Sıhhi Tesisat ile ilgili onaylı sertifikaya sahip olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum