9 Farklı Branş 281 Daimi Personel Alımı Başvuruları! KPSS Şartsız

9 Farklı Branş 281 Daimi Personel Alımı Başvuruları! KPSS Şartsız

Büyükşehir Belediyesi tam zamanlı istihdam edilmek üzere farklı işlerde çalıştırılmak üzere Daimi süreli 281 işçi alımı gerçekleştirecektir. İşçi Alımı başvuru süreci haberimizde yer alıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilmek üzere “5 Üyelik hizmet personeli, 26 Eğitmen, 220 SPOR Eğitmeni, 25 Açık Alan Aktivite Antrenörü, 1 Büro Personeli, 1 Organizasyon Gelişim ve İşe Alım Personeli, 1 Organizasyon Gelişim ve İşe Alım Uzmanı, 1 Eğitim ve Gelişim Personeli ve 1 Eğitim Gelişim Uzmanı” olmak üzere toplam 281 daimi Süreli personel alımı gerçekleştirecektir.

Daimi Süreli 281 Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Üyelik hizmet personeli, En az İlkokul mezunu olmak. Tercihen deneyim sahibi. MS Office programlarını biliyor olmak.

Eğitmen, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Lisans düzeyinde mezun olmak. Tercihen mezun olduğu bölümle ilgili Antrenör belgesine sahip olmak Alanında tecrübeli olmak.

Spor Eğitmeni, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu 3. Sınıf veya 4. Sınıf öğrencisi olmak. Altın veya Bronz cankurtaran belgesine sahip olmak ve Bu Belgesinin geçerlilik süresi devam ediyor olmak.

Açık Alan Aktivite Antrenörü, BSYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) mezunu veya öğrencisi olmak. Grup egzersizi konusunda en az 2 yıl tecrübeli olmak.

Büro Personeli, En az Lise Mezunu olmak ve Santral operatör tecrübesi olmak.

Organizasyon Gelişim ve İşe Alım Personeli, Üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olmak, İnsan Kaynakları deneyim sahibi olmak.

Organizasyon Gelişim ve İşe Alım Uzmanı, Üniversitelerden lisans düzeyinde mezun olmak, İnsan Kaynakları konusunda en az 3 yıl tecrübe sahibi olmak.

Eğitim ve Gelişim Personeli Lisans mezunu İnsan Kaynakları Psikoloji Eğitim Bilimleri vb. bölümlerinden birinden mezun olmak. Tercihen İngilizce biliyor olmak.

Eğitim Gelişim Uzmanı İnsan Kaynakları Psikoloji Eğitim Bilimleri lisans düzeyinde mezun olmak ve en az 3 yıl eğitim ve gelişim alanında tecrübeli olmak.

Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını özgeçmiş belgeleri ile birlikte elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir.

İBB Personel Alımı Başvuru Tarihleri

İBB bünyesinde adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden 29 Eylül 20233 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.