Açıktan Yeni İşçi Alımı Başvuruları Alınacak! Güncel İlan Yayımlandı

Açıktan Yeni İşçi Alımı Başvuruları Alınacak! Güncel İlan Yayımlandı

Ebton İnşaat İşçi Alımı İlanı yayımlandı. Kamu ilan başvuruları kapsamında süreç başladı. Adaylar hemen bu yazımızda yer alan hususlar çerçevesinde başvuru yapabilmektedir. İşte detaylar.

Kurum dışı kamu işçi alımları alanında Ebton inşaat işçi alımı ilanı yayınlanmıştır. Alımlarda çeşitli alanlar ve unvanlar belirlenmiştir. Başvuru adresi kişilerin belgelerini hazırladıktan sonra başvuru yapmak üzere gitmeleri gereken yer olarak Yeni Mahalle Toptancı Hal Caddesi Elmalı Antalya’dır. Başvuru yapmayı düşünen kişiler buraya eksiksiz ve tam şekilde müracaat etmektedir.

Meslek adı ve açık işçi sayısı 2 olan ekskavatör ve greyder operatörü aranmaktadır. Başvuru için geçerli olan tarih son günü 30 Haziran 2023 olarak açıklandı. Bu tarihler aralığında başvuru yapan ve müracaatını ileten kişiler değerlendirmeye alınmaktadır. Her ilan için gerekli olan şartlar ve belgeler belirlenmiştir. Bu nedenle kişilerin tüm detaylara hakim olacak şekilde başvuru yapmasında fayda vardır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kişilerin bu alanda başvuru oluşturması için Ebton inşaat işçi alımı başvuru şartları belirlenmiştir. Bu nedenle kişilerin müracaat şartlarını iyi şekilde bilmesi ve buna göre alımlara başvuru yapması önem arz eder. Aranan şartlar içerisinde ilk olarak TC vatandaşı olmak, Elmalı ilçesinde ikamet etmek, işçi tanımına uygun olacak şekilde belgelerin ve diplomanın da bulunması gerekir.

Başvuru şartları kişilerin başvuru yapacakları alana göre değişiklik göstermekte olduğundan başvuru yapmadan önce tüm şartların bilinmesi gerekir. Bu şartlar dahilinde kişiler uygunluğuna bakarak başvuru oluşturabilir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kişilerin belirli alanlara başvuru yapması adına başvuru yapılırken gerekli olan ve yanlarında bulundurmaları gereken birtakım belgeler vardır. Bu belgelerin eksiksiz ve doğru şekilde başvuru esnasında tamamlanmış olmasında fayda vardır. İlk olarak kimlik fotokopisi, adli sicil ve arşiv kaydı güvenlik soruşturması formu da gerekir. 4 adet vesikalık fotoğraf, yeterlilik belgeleri, sertifika, ehliyette bulundurulmalıdır.

Vukuatlı nüfus kaydı örneği, sağlık raporu, diploma fotokopisi de istenen belgeler arasında yerini alır. İkametgah belgesi, aile durum bildirimi ve hizmet dökümü de ilana başvuru yapacak olan kişilerin hazırlaması gereken belgeler içindedir. Hepsinin tam olarak hazırlanmış şekilde belirtilen adrese iletilmesi gerekir. Ebton inşaat işçi alımı için gerekli belgeler bunlardan oluşmakla beraber hazır edilmesi oldukça önemlidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.