Aile Bakanlığı İlkokul, Lise, Üniversite Mezunu 20 İşçi Alımı

Aile Bakanlığı İlkokul, Lise, Üniversite Mezunu 20 İşçi Alımı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında Görev Verilmek Üzere İşçi Alımı Yapacağını Duyurdu. Yapılan duyuruya göre belirli süreli çalıştırılmak üzere 20 işçi alımı yapılacaktır.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Edremit Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 3 Aile Destek Merkezi Proje Eğiticisi, 1 Aşçı ve 16 Proje Personeli olmak üzere 20 geçici işçi alımı yapılacaktır.

Aile Bakanlığı SYDV İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Aşçı Alımı En az İlkokul mezunu olmak. Aşçılık Sertifikası sahibi olmak. Askerliğini yapmış veya muaf olmak.

Proje Personeli En az ilkokul mezunu olmak, 18 ile 40 yaş aralığında olmak, En az B sürücü belgesine sahip olmak. En az 6 aydır Edremit ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak ve iş başvuru kılavuzunda belirtilen diğer şartları taşımak.

Aile Destek Merkezi Proje Eğiticisi Alımı 4 Yıllık Üniversitelerin Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi Sosyal Hizmetler ve başvuru kılavuzunda belirtilen bölümlerden birinden mezun olmak. KPSS Sınavından en az 60 puan ve üzerinde puan almış olmak.

Edremit SYDV İşçi Alımı İş Başvuru Evrakları Neler?

Adayların Vakıftan alacakları Dilekçe. Diploma Fotokopisi Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Yaşlı Bakım Sertifikası, 2 Adet Fotoğraf, Sağlık Raporu Tarihçeli ikametgâh belgesi. KPSS sınav sonuç belgesi Sürücü belgesi fotokopisi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Van Edremit SYDV İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvuruların 11 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum