Aile Bakanlığı KPSS 60 Puan ADEM Personel Alımı

Aile Bakanlığı KPSS 60 Puan ADEM Personel Alımı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı bünyesinde görevlendirilecek personel alımı yapılacaktır.

Aile Bakanlığı bünyesinde Aile Destek Merkezi Koordinatörü ve Aile Destek Merkezi Eğiticisi ADEM ünvanlarında personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte Başvuru süreci

Toroslar Kaymakamlığı Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını Nüfus Cüzdanı, Aile Hekiminden alınmış sağlık raporu, Diploma veya mezuniyet belgesi, Tarihçeli ikametgah belgesi, Adli sicil kaydı belgesi, KPSS Sonuç Belgesi ve Başvuru Dilekçesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

SYDV Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Toroslar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını Toroslar Kaymakamlığı SYDV hükümet konağı binasında bulunan vakıfa başvuruda bulunabileceklerdir. Son Başvuru tarihi 04 Ekim 2023 tarihi olarak belirtilmektedir. Başvurusu uygun görülen adaylar Toroslar kaymakamlığı resmi internet adresinden yayımlanacaktır ve Mülakat yapılacaktır.

SYDV ADEM Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Aile Destek Merkezi Koordinatörü Aile Destek Merkezi Eğiticisi adaylar 21 yaşını tamamlamış 40 yaşını geçmemiş olmalıdır. ÖSYM sınavından KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak.

Üniversitelerin Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Çocuk Gelişimi Sosyoloji veya Sosyal hizmetler bölümünden birinden mezun olmak. TCK 53 . Maddelerde belirtilen suçlardan mahkum olmamak. Mersin ilinde başvuru tarihi itibari ile en az 6 aydır ikamet ediyor olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum