Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daimi Kadro İşçi Alımı Başladı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Daimi Kadro İşçi Alımı Başladı

Bakanlık Bünyesinde daimi süreli görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacaktır. SYDV personel alımı şartları, Bakanlık personel alımı süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Yunusemre Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalıştırılmak üzere sürekli 2 personel alımı gerçekleştirilecektir. SYDV Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde çalışacak sürekli işçi pozisyonunda personel alımı yapılacaktır. İşte Detaylar.

Aile Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Başvuru Şartları

Adaylar lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin psikoloji, sosyal hizmetler veya psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümlerinden birinden mezun olmak, en az B sürücü belgesine sahip olmak, bilgisayar kullanmayı biliyor olmak, 40 yaşından gün almamış olmak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, KPSS sınavından P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

SYDV Personel Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvuruları için diploma veya mezuniyet belgesi, nüfus cüzdan fotokopisi, KPSS sonuç belgesi, özgeçmiş belgesi, sabıka kaydı, sürücü belge fotokopisi, bilgisayar yeterlilik sertifikası ikametgah belgesi ve iş başvuru dilekçesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvuru Tarihleri

Yunusemre Kaymakamlığı SYDV Manisa ili için başvuru yapacak adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese 25 Eylül tarihi dahil olmak üzere başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum