Ambulans Şoförü Büro Personeli ile 6 Farklı Branş Daimi Personel Alımı

Ambulans Şoförü Büro Personeli ile 6 Farklı Branş Daimi Personel Alımı

Büyükşehir Belediyeleri İstihdam yaratmaya devam ediyor. İstihdam yaratmada ilk sırayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi alıyor. Tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 Ambulans Şoförü, 1 Büro Personeli, 3 Uzman Teknik Personeli, 1 İçerik Editörü, 1 Kasap ve 1 İmam olmak üzere belirsiz süreli istihdam edilmek üzere 8 işçi personel alımı yapacaktır. İBB bu ilanlara bir yenisini daha ekledi. İşte İşçi Alımı Detayları

İBB İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Ambulans Şoförü alımı için En az 5 yıllık B sürücü belgesine sahip olmak, Ambulans kullanımı deneyimine sahip olmak, Temel İlk yardım eğitim sertifikasına sahip olmak, SRC2 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, 50 yaşını geçmemiş olmak, Askerlikle ilişiği olmamak veya en az 1 yıl süreli tecilli olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor.

Uzman Teknik Personel Alımı Üniversitelerin Mühendislik mezunu olmak, İleri düzeyde MS Office kullanabilmek, Programlama dillerinden en az bir tanesini bilmek, Raporlama ve analiz yapabilecek durumda olmak gerekiyor.

İçerik Editörü Metin yazarı alımı için Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, 35 yaşını geçmemiş olmak, Türkçe yazım ve imla kurallarını bilen, Prezantabl ekip çalışmasına yatkın olmak. MS Office programlarına hakim olmak gerekiyor.

Kasap Alımı En az İlkokul mezunu olmak, Hijyen kurallarına temizliğe ve titizliğe özen gösteren, Yemekhaneye karkas olarak getirilen etleri ayırmada deneyim sahibi olmak gerekiyor.

İmam alımı için İmam Hatip Lisesi mezunu veya Önlisans İlahiyat ya da Lisans İlahiyat mezunu olmak. Yabancı ülkelerde mezun olan adaylar için denklik aranacaktır.

İBB İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Aday olmak isteyen istekli kişiler için başvuruda bulunacağı iş için herhangi bir belge talebi olmayacaktır. Adaylar başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilecekleridir.

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Aday olmak isteyen gerekli koşulları sağlayan adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden 9 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.