Aşçı Yardımcısı, Garson ve Temizlik Personeli Alımı Başvurusu Başladı

Aşçı Yardımcısı, Garson ve Temizlik Personeli Alımı Başvurusu Başladı

Bayındır Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 3 farklı iş için toplam kadrolu 6 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Kadrolu 6 İşçi alımı için detaylar yazımızda bulabilirsiniz.

Bayındır Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 4 Garson, 1 Temizlikçi ve 1 Aşçı Yarımcısı olmak üzere Toplamda kadrolu 6 İşçi personel alımı yapılacaktır.

Bayındır Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını Nüfus Cüzdan fotokopisi, İkametgah belgesi Diploma ve Sabıka kaydı belgeleri ile birlikte başvurularını iş başvuru kılavuzunda yer alan iş başvuru adresine başvuruda bulunabileceklerdir. Zamanında yapılmayan ve Eksik evrak ile yapılacak iş başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kadrolu İşçi Alımı İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Bayındır Belediye Başkanlığında çalışmak isteyen adaylar başvurularını iş için istenilen belgeler ile birlikte 31 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Bayındır Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şatları Neler?

İzmir Bayındır Belediyesinde çalıştırılacak adaylar için aranan nitelikler; İzmir Bayındır ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak, Mesleki yeterliliği olan, Askerlik hizmetini tamamlamış olan Erkek adayların müracaatları kabul edilecektir. Adaylar günlük 8 saat çalışma süresi ile birlikte tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.