Beden İşçisi Arşiv İşçisi ve Mimar Daimi Personel Alımı

Beden İşçisi Arşiv İşçisi ve Mimar Daimi Personel Alımı

Belediye tam zamanlı ve sürekli olarak görevlendirilmek üzere 3 farklı ünvanda işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Personel alımı başvuru süreci haberimizde sizler için hazırladık.

İlçe belediyesinde istihdam edilmek üzere 1 Mimar, 2 Arşiv Büro Personeli ve 1 Beden işçisi olmak üzere toplam 4 daimi işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen istekliler başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuru belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. Başvuru belgeleri eksik olan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvurusu yapabilmeleri için Adli sicil kaydı, Öğrenim belgesi, İkametgah belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi, Resimli Özgeçmiş (CV) belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabilecektir. Adayların e devlet üzerinden aldıkları belgeler kabul edilecektir.

Sürekli İşçi Alımı İş Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte başvuru kılavuzunda belirtilen adrese 2 Ekim 23 tarihine kadar yapabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Bursa İnegöl Belediyesi daimi personel alımı başvurusunda bulunacak adaylar; Mimar alımı içim Üniversitelerin mimarlık lisans bölümünden mezun olmak. B sürücü belgesine sahip olmak. Bilgisayar kullanmayı iyi derecede bilen. Teknik dokümantasyon takip edebilecek ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

Arşiv Büro personel alımı için Üniversitelerin harita, İnşaat, Yapı Denetim, Coğrafi Bilgi Sistemleri teknikerliği ön lisans bölümünden birinden mezun olmak. Araç kullanabilen ve B ehliyet sahibi olmak.

Beden İşçisi Alımı için Hayvan Bakıcılığı ve temizliği konusunda tecrübeli olmak. Başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını geçmemiş olmak. Erkek olmak. Şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.