Belediye 40 ve 60 Yaş Part Time İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Belediye 40 ve 60 Yaş Part Time İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Manisa Alaşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kısmi süreli 60 yaşını geçmemiş personel alımı gerçekleştirileceğini İŞKUR kurum dışı işçi alımı ilanlarında duyurdu.

Manisa İlçe Belediyesi olan Alaşehir Belediye Başkanlığı Şirketi ALBELTAŞ A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere Arkeolog ve Sanat Tarihçisi 1 kadro, Arkeolog 2 kadro, Mimar 1 kadro ve Sanat Tarihçisi 1 kadro olmak üzere kısmi süreli 5 personel alımı için detaylar ve tüm süreç haberimizde yer alıyor.

Kısmi Süreli Personel Alımı Başvuru Şartları

Arkeolog ve Sanat Tarihçisi: Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünden lisans derecesinde mezun olmak, Arazi ve kazıda görev yapabilecek ve saha tecrübesine sahip olmak, AB ve Turizm Projelerinde görev yapmış olmak, 18 ile 60 yaş aralında olmak, Emekli olma şartı aranmaz.

Arkeolog: Arkeoloji bölümünden yüksek lisans mezun olmak, Yeterli yabancı dil biliyor olmak,18 ile 40 yaş aralında olmak gerekiyor.

Mimar: Mimarlık yüksek lisans mezun olmak, Yeterli yabancı dil biliyor olmak,18 ile 40 yaş aralında olmak, C sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği belgesine sahip olmak gerekiyor.

Sanat Tarihçisi: Sanat Tarihi Bölümü Yüksek Lisans Mezunu Olmak, Arazide arkeolojik kazıda görev alabilecek tecrübeye sahip olmak, yeterli derecede yabancı dil bilgisi olmak, Anadolu Medeniyetleri Tarihi Eser İncelemesi ve Envanter Yapma Eğitimi almış olmak,18 ile 40 yaş aralığında olmak gerekiyor.

Başvuru İçin Adaylarda Aranan Ortak Şarlar Neler?

Türk Vatandaşı olmak, askerliğini yapmış veya muaf olmak, Yasa dışı ideolojik terör eylemlerine hiçbir şekilde karışmamış olmak, Alaşehir ilçesinde ikamet ediyor olmak sonradan yapılan ikamet değişikliği kabul edilmeyecektir. Sağlık durumunu sahada ve vardiyalı çalışmaya engel olmaması, Herhangi bir emekli aylığı almıyor olmak şartları var.

Personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, SGK Hizmet dökümü, İŞKUR kaydı, adli sicil kaydı, askerlik terhis veya muaf belgesi, diploma belgesi isteniyor.

Başvuru Zamanı ve Başvuru Şekli

Adaylar başvuru için istenilen belgeler ile birlikte başvurularını Şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru için son başvuru tarihi 2 Ağustos 2023 olarak bildirilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.