Belediye 5 Ünvanda Daimi 14 İşçi Personel Alımı Başladı

Belediye 5 Ünvanda Daimi 14 İşçi Personel Alımı Başladı

İlçe Belediyesi daimi süreli ve tam zamanlı istihdam edilmek üzere 5 ünvanda 14 işçi alımı gerçekleştirecektir. Belediye İşçi alımı başvuru detayları haberimizde sizler için başvuru aşamalarını hazırladık.

Belediye bünyesinde 5 Garson, 2 Izgara Ustası, 2 Pide Ustası, 3 Kasiyer ve 2 Mutfak Görevlisi olmak üzere toplam 14 daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi 14 İşçi Alımı Başvurusu

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını başvuru kılavuzu ekinde yer alan matbu özgeçmiş formunu doldurarak başvuru kılavuzunda belirtilen mail adresine göndererek başvuru işlemlerini tamamlayabileceklerdir. Başvurusu uygun olan adaylarla iletişim sağlanacaktır.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Adaylar iş başvurularını herhangi bir belge olmadan tamamlayabileceklerdir. Adaylar iş başlangıcı yapmaya hak kazandıklarında gerekli iş başı belgeleri adaylardan talep edilecektir.

Peki Kimler İş Başvurusunda Bulunabilir?

Adaylarda aranan iş başvuru şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğraşlar dahi belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adayların Askerlikle ilişiği olmamak, askerliğini yapmış, muaf veya ertelemiş olmak, hizmet edilecek kurum için ihtiyaç duyulan birimlerde ve işlerde çalışmayı kabul etmek, 22 Mayıs 2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 30. Mad. Hükümleri saklı kalmak kaydı ile görev yapmasına engel akıl hastalığı olmamak gerekiyor.

Konyaaltı Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Antalya ili Konyaaltı belediyesi işçi alımı iş başvuruları 7 Ekim 2023 tarihi saat 17.00’a kadar yapılabilecektir. Farklı İş başvuruları kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece mail olarak ekte sunulan özgeçmiş formu doldurularak tamamlanabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.