Belediye Güncel Personel Alımı İlanları Açıklandı! 6 Branş Başvuru

Belediye Güncel Personel Alımı İlanları Açıklandı! 6 Branş Başvuru

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı İlanları açıklandı. Farklı unvanlarda işçi personel alımı başvuruları için tüm süreci hemen bu yazımızda inceleyebilirsiniz.

İstanbul ili için çeşitli alanlarda gerekli olan Beylikdüzü belediyesi personel alımı ilanları kişilerin başvuru yapması adına yayınlanmaktadır. Belediye için yapılacak olan alımlarda başvuru adresi olarak kişilerin dikkate alması gereken adres kariyer (ed) beylikduzubelediyesipersonelas.com olduğu için kişiler özgeçmiş paylaşımını bu adresten yapmaktadır. Belediyenin açık olan alanları için yapılacak olan alımlarda çeşitli şartlar bulunduğu gibi başvurular için belge istenir.

Beylikdüzü Belediyesi Hangi Unvanlarda Alım Yapar?

Yapılacak olan alımlarda açık işçi sayısının 10 olması ile birlikte kreş öğretmeni alımı vardır. Beden işçisi açık işçi sayısı 15 ile alım yapmaktadır. Silahsız güvenlik görevlisi de açık işçi sayısı 20 ile alım yapar. İş makinesi operatörü de 5 açık işçi sayısı ile alım yapmaktadır. Temizlik işçisi olarak da açık olan sayı 15 olarak belirlenmiştir. Açık işçi sayısı 5 olan ağır vasıta şoförü alımları için başvurular 30 Haziran’a kadar sürecek.

Ağır vasıta şoför alımları için başvuru şartları TC vatandaşı olmak, emekli olmamak, Beylikdüzü’nde ikamet etmekte olmak, herhangi bir suçtan mahkum olmamak, erkek olmak ve 50 yaşını geçmemiş olmak gerekir. E ve D sınıf ehliyete sahip olmak, SRC ve psikoteknik belgesine sahip olmak, en az 10 yıl ağır vasıta şoförlüğü yapmış olmak, esnek ve vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilmek, askerlik ile ilişkisi olmamak gibi şartlar aranır. Bununla birlikte istenen belgeler arasında nelerin olduğu hakkında herhangi bir bilgi verilmemiştir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kişilerin başvuru yapmak istedikleri alana göre değişen Beylikdüzü belediyesi personel başvuru şartları içerisinde genellikle en temel ve gerekli olan TC vatandaşı olmak ve de herhangi bir suçtan mahkum olmamaktır. Buna ek olarak erkek olan adayların da askerlikle ilişkisinin olmaması, emekli olmamak gerekir. Aynı zamanda şoförlük için başvuruda bulunacak adayların da kullanacakları araçlara göre en uygun olan ehliyete sahip olmasında fayda vardır.

Kreş öğretmeni alımı için Beylikdüzü’nde ikamet etmek, 40 yaşını geçmemiş olmak, 4 - 5 yaş grubu ile çalışabilecek durumda olmak gerekir. Beden işçisi de 45 yaşını geçmemiş olarak en az ilkokul mezunu olmalıdır. Güvenlik görevlisinin de erkeklerde en az 1,80 kadınlarda ise 1,68 metre boyunda olması gerekir. Aynı zamanda erkeklerin en fazla 80 kadınların ise 65 kilo olması önemlidir.

İş makinesi operatörünün bu alanla ilgili belgesinin olması, G sınıf ehliyetinin bulunması, 40 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir. Temizlik işçilerinin de 45 yaşını geçmemiş olması, herhangi bir sağlık probleminin olmaması ve de esnek ya da vardiyalı çalışmaya müsait durumda bulunmak gerekir. Beylikdüzü belediyesi personel alım tarihleri oldukça önemli olduğundan kişilerin bu tarihlere göre başvuru oluşturması gerekir. Son tarih 30 Haziran 2023’tür.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum