Belediye Kadrolu Operatör Şoför Temizlik İşçi Personel Alımı Yapacak

Belediye Kadrolu Operatör Şoför Temizlik İşçi Personel Alımı Yapacak

Kadrolu Operatör, Temizlik işçisi ve Kadrolu Şoför alımı için Tunceli Nazimiye Belediyesi İşçi alımı ilanı yayımladı. Nazimiye Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu 8 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Tunceli Nazimiye Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere Daimi süreli 1 Operatör, 2 Şoför ve Daimi süreli 5 Temizlik işçisi alımı gerçekleştirilecektir. Toplam kadrolu 8 işçi alımı İş başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Kadrolu 8 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Nazimiye Belediyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli 8 işçi alımı için adaylarda aranan şartlar; C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Çalışmaya engel bir durumunun olmaması, Ekskavatör operatörü için Ekskavatör kazma ve yükleme operatör belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak, Türk Vatandaşı olmak ve Nazimiye Merkez de ikamet ediyor olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru şartlarını taşıyan adaylara daha sonra mülakat için bilgi verilecektir.

Nazimiye Belediyesi İşçi Alım ı Başvuru Belgeleri Neler?

1 Ekskavatör, 2 Şoför ve 5 Temizlik işçisi alımı için adaylardan herhangi bir başvuru evrakı talep edilmeyecektir. Adayların başvuru sürecini tamamladıktan sonra uygun görülen Adayların iş başı yapacakları zaman gerekli belgeler adaylardan talep edilecektir.

Şoför ve Temizlik İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen istekli adaylar başvurularını 22 Ağustos 2023 tarihine kadar İş başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine başvurularını yapabileceklerdir. 22 Ağustos tarihinden sonra yapılacak başvurular dikkatte alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.