Belediye Personeli Daimi Kadro Şoför-Temizlik Görevlisi Alımı Başladı

Belediye Personeli Daimi Kadro Şoför-Temizlik Görevlisi Alımı Başladı

İŞKUR kaydı olan 2 farklı iş için işçi alımı gerçekleştirilecektir. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan iş alımı ilanına göre toplam daimi süreli 18 işçi personel alımı yapılacak.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan kadrolu işçi alımı yapılacaktır. 11 Hizmet Binaları ve Belediye Sorumluluk alanlarında görevlendirilmek üzere temizlik işçisi ve 7 Tır ve Elektrikli Otobüs şoförü olmak üzere toplam daimi kadroda 18 işçi alımı yapılacaktır. İşte tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Büyükşehir Belediyesi 18 İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

Temizlik Görevlisi alımı için aranan şartlar: 22 ile 35 yaş aralığında olmak, kimyasal temizlik maddelerine karşı alerjik rahatsızlığı olmamak, astım ve üst solunum yolu rahatsızlığı olmamak, en az lise mezunu olmak.

Tır ve Elektrikli Otobüs Şoförü Alımı için aranan şartlar: En az 3 yıl Ağır vasıta şoförlüğü tecrübesine sahip olmak, adayların E sınıfı, D sınıfı veya CE sınıfı sürücü belgesinden birine sahip olması gerekmektedir. Ayrıca her iki iş için adayların kamu haklarından mahrum olmaması, yasa dışı ve ideolojik terör faaliyetlerine karışmamış olması, askerlikle ilişiği olmaması askerlik hizmetini yapmış veya muaf olması, Manisa’da ikamet ediyor olması ayrıca İŞKUR iş arayan kaydının olması gerekmektedir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen kişiler için gerekli şartları taşıdıkları iş için başvuru esnasında adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. Başvurular elektronik ortamda yapılabilecektir.

Kadrolu 18 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvuru yapmak istedikleri iş için başvurularını elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar için başvurular 24 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak olup 1 Eylül tarihinde sona erecektir. Belirtilen tarihlerden sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.