Belediyelere İlköğretim Lise MYO Daimi İşçi Alımı! İlanlar Açıklandı

Belediyelere İlköğretim Lise MYO Daimi İşçi Alımı! İlanlar Açıklandı

Kamuya daimi “sürekli” işçi alımları açıklandı. Belediyelere personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar İli Kızılören Belediye Başkanlığı, Düzağaç Belediye Başkanlığı, Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı için olmak üzere yeni sürekli işçi alımları açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu işçi alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşımak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, muaf olmak veya tecilli olmak

Afyonkarahisar belediyeleri personel alımı kontenjanları-özel şartları

Kızılören Belediyesi 1 beden işçisi alımı için En az seviyesi İlköğretim en çok önlisans, 18 yaşını tamamlamış olmak, 27 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Düzağaç Belediye 1 Otomotiv Elektromekanikeri alımı için en az Ortaöğretim (Lise ve Dengi) en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi), 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Ahmetpaşa Belediyesi 1 kamyon şoförü alımı için en az ilköğretim en fazla ortaöğretim (Lise ve Dengi) okul mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 39 yaşından gün almamış olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve seyahat engeli bulunmamak, Kamyon Şoförü Mesleki Yeterlilik Belgesi sahibi olmak (Seviye-3) sınıfında SRC-4 belge sahibi olmak, Psiko – Teknik Yeterlilik Belgesi sahibi olmak, son 6 ay içerisinde Sinanpaşa İlçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartını taşımak gerekiyor.

Personel alımları başvuru süreci

Adaylar her 3 ilan için de başvurularını 17 Temmuz’a kadar İŞKUR e-şube’den, İŞKUR il veya ilçe hizmet birimlerinden ya da ALO 170 numaralı hattan yapabileceklerdir. Kızılören Belediye Başkanlığı 00007650651, Düzağaç Belediye Başkanlığı 00007650798, Ahmetpaşa Belediye Başkanlığı 00007650981 İŞKUR numaraları ile açık iş ilanları sayfasından işyeri türüne “kamu” seçerek diğer detayları inceleyebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum