Belediyeye 120 Düz İşçi, Özel Güvenlik, Usta, Operatör, Tamirci Alımı

Belediyeye 120 Düz İşçi, Özel Güvenlik, Usta, Operatör, Tamirci Alımı

İlçe Belediyesinden yapılan istihdam duyurusuna göre farklı işlerde görev alacak 120 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar için İş Başvuru için süreç başlamıştır. İşte 120 İşçi Alımı başvuru detayları

Belediye bünyesinde görevlendirilecek 2 Özel Güvenlik, 104 Beden İşçisi, 9 Makine İkmal İnşaat Ustası, 2 Şoför, 1 İş Makine Tamircisi, 1 Greyder Operatörü ve 1 JCB Operatörü toplam 120 belirli süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir.

İlçe Belediyesi 120 İşçi Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Belediye Başkanlığı bünyesinde tam zamanlı istihdam edilecek Belediye Garajı Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde istihdam edilecek adaylar iş başvurularını Başvuru kılavuzunda belirtilen İş Başvuru adresine başvuruda bulunabileceklerdir.

120 işçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını 20 Kasım 2023 tarihi de dahil olmak üzere belirtilen başvuru adresine iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İş Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Neler?

İlçe Belediyesinde belirli süreli işçi olarak görev almak isteyen adaylar iş başvurularını Nüfus Cüzdanı Diploma veya Mezuniyet belgesi 1 Adet resim, Sabıka Kaydı Belgesi, Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Operatör alımı için gerekli operatörlük belgesi ve ehliyet belgeleri ile iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Belediye 120 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Belediye İşçi Alımı Başvuru Şarları; Özel Güvenlik, En az lise mezunu olmak. 21 Yaşını tamamlamış 23 Yaşını geçmemiş olmak. Silahlı silahsız Özel Güvenlik Görevlisi kimlik belgesine sahip olmak.

100 Beden İşçisi, Açık alanda temizlik görevini yapabilecek olmak. 20 ile 60 yaş aralığında olmak. Görev yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak.

4 Beden İşçisi alımı için 20 ile 45 yaş aralığında olmak. Kapalı alan ve arazide görev yapabilecek durumda olmak.

Makine İkmal İnşaat Ustası, Seramik Karo ve Benzeri taş döşeme işlerine hakim ve mesleği ile ilgili en az 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak ve belgelendirmek.

1 Şoför alımı için E sürücü belgesine sahip olmak. Görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak.

1 Şoför, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak 35 yaşını geçmemiş olmak.
İş Makine Tamircisi, İş Makinası grubunda yer alan her marka aracı tamir edebiliyor olmak. En az 5 Yıl iş deneyimi olmak ve belgelendirmek.

Greyder Operatörü 35 yaşını geçmemiş olmak Greyder Operatörlük belgesine sahip olmak. G sınıfı ehliyete sahip olmak.

JCB Operatörü 30 Yaşını doldurmamış olmak. G sınıfı ehliyete sahip olmak. Beko loder kullanabiliyor olmak. Operatörlük belgesine sahip olmak. Başvuru Kılavuzunda belirtilen diğer ortak şartları taşıyan adayların iş başvurusu kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.