Belediyeye Erkek Kadın Daimi Süreli 18 İşçi Alımı

Belediyeye Erkek Kadın Daimi Süreli 18 İşçi Alımı

İlçe belediyesinden yapılan işçi alımı duyurusuna göre erkek kadın toplam 18 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımı başvuru süreçleri haberimizde bulabilirsiniz.

Belediye bünyesinde 11 Çöp Temizlik İşçisi, 3 Ağır Vasıta Şoförü, 1 Su Arıza İşçisi, 1 İnşaat Ustası, 1 İş Makinası Operatörü ve 1 Büro İşçisi olmak üzere toplam daimi süreli görevlendirilecek 18 işçi personel istihdam edilecektir.

18 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen ilgili kişiler iş başvurularını Başvuru Kılavuzunda belirtilen başvuru adresine Şahsen Başvuru için gerekli belgeler ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. Kargo, posta mail vb. başvurular kabul edilmeyecektir.

İş Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Başvuru yapacağı iş için erekli ehliyet Fotokopisi, İkametgah belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, Adli Sicil kadı belgesi, Askerlik Durum Belgesi Erkek adaylar için, SGK hizmet döküm belgesi ve 2 adet fotoğraf ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki İş Başvurusuna Kimler Müracaat Edebilecek?

Ağır Vasıta Şoförü E veya D sürücü belgesine sahip olmak. SRC ve Psikoteknik Belgesine Sahip olmak.

Su Arıza İşçisi su kanal temiz su e kanalizasyon tesisatı işlerinde deneyimli olmak Ustalık ve Kalfalık belgesi olması tercih sebebidir. Erkek olmak

İnşaat Ustası Bordür, Parke taş duvar İnşaat işçiliği Seramik Fayans Sıva Alçı veya Boya işlerine deneyimli olmak. Erkek olmak

İş Makinası Operatörü G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Kazma Yükleme ekskavatör belgesine sahip olmak. Erkek olmak

Büro İşçisi Bayan olmak. 18 ile 30 yaş aralığına olmak. En az Ön lisans mezunu olmak. Office programlarını aktif kullanabilmek. Şartlarını taşıyan adalar ayrıca başvuru kılavuzunda belirtilen diğer şartları taşmak kaydı ile iş başvuruları kabul edilecektir.

Adaylar Çöp Temizlik İşçisi, olarak başvuruda bulunacak adaylar Eskipazar nüfusuna kayıtlı olmak. İlçe Merkezinde ikamet ediyor olmak. Erkek Olmak.

Eskipazar Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Karabük İli Eskipazar ilçesi Belediyesi işçi alımı için adaylar iş başvurularını 25 ve 26 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirebilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.