Bugün İŞKUR’da Yayımlandı! Kıyı Emniyeti KPSS 60 Puanlı Kamu İşçi Alımı

Bugün İŞKUR’da Yayımlandı! Kıyı Emniyeti KPSS 60 Puanlı Kamu İşçi Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bugün kamu işçi alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana göre başvurular İŞKUR başvuruları kabul edecek. Yayımlanan başvuru kılavuzunda başvuru şartları belli oldu.

İŞKUR bugün Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü’ne kamu işçi alımı için yeni ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar ile başvuru şartları ve tüm detaylar belli oldu.

Kıyı Emniyeti Kamu İşçi Alımı Başvuruları

Aday başvuru işlemleri bugün 23 Ekim 2023 tarihi itibariyle başladı. 27 Ekim 2023 tarihi itibariyle başvurular sona erecektir.

Başvuruları İŞKUR kabul edecektir. Haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile birlikte başvuru yapacak adaylar İŞKUR internet sitesi ya da alo 170 üzerinden işlemlerini gerçekleştirecektir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Personel Ünvanları Şartları

9 Gemi Yağcısı alımı için Ön lisans mezunu olmak. Yağcı ya da üst yeterliliğe sahip olmak. İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak. İş İlan No (00007878078)

Gemici alımı için Ön lisans mezunu olmak. Usta Gemici ya da üst yeterliliğe sahip olmak. İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak. İş İlan No (00007877998)

4 Uzakyol İkinci Mühendisi/Makinisti alımı için Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin makine, gemi makineleri işletme mühendisliği ile fakültelerin gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi inşaat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak. Herhangi bir sosyal güvenlik Kurumundan emekliye ayrılmış olmamak. En az Uzakyol 2. Mühendis yeterliliğine sahip olmak. Bu ünvan için yaş sınırı yok. İş İlan No (00007877821)

Diğer Mühendis alımı için Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

Alanında en az 1 yıl iş tecrübesi olduğunu SGK hizmet dökümü ve hizmet belgesi ile belgelemek.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olmak.

İlanda belirtilen alanlardan en az birinde bilgi sahibi olmak şart. İş İlan No (00007877695)

Tüm Kadrolar İçin Aranan Ortak Şartlar

Kamu Personel Sınavları ilgili puan türünden en az 60 almış olmak şart.
Yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb.) ve belgelere sahip olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.