Büro Elemanı, Otopark Görevlisi Dahil 11 Unvanda Daimi İşçi Alımı

Büro Elemanı, Otopark Görevlisi Dahil 11 Unvanda Daimi İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 farklı iş için 11 kadrolu işçi alımı ilanı yayımladı. İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için başvuru yapma süreci sizler için haberimizde hazırladık.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı 1 İngilizce eğitmeni, 1 Veteriner Hekim, 1 Arama Kurtarma Personeli, 1 Mimar, 1 Mekatronik Mühendisi, 1 İnşaat Mühendisi, 1 Nöroloji Uzmanı, 1 Sınıf Annesi,1 Büro Elemanı, 1 Otopark Görevlisi ve 1 Kafe Görevlisi olmak üzere 11 iş için 11 daimi süreli personel alımı gerçekleştirilecektir.

11 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde daimi kadroda görev alacak personellerde aranan genel şartlar; İngilizce eğitmeni, Veteriner Hekim, Arama Kurtarma Personeli, Mimar, Mekatronik Mühendisi, İnşaat Mühendisi ve Nöroloji Uzmanı üniversitelerin ilgili bölümü mezunu olmak ve tercihen en az 1 yıl alanında tecrübe sahibi olmak.

Sınıf Annesi, Büro Elemanı, Otopark Görevlisi ve Kafe Görevlisi olarak istihdam edilecek adaylarda ise en az lise düzeyinde eğitim görmüş olmak ve tercihen en az 1 yıl iş tecrübe sahibi olmak şartlarını taşımak ve bütün adaylar için Türk vatandaşı olmak ve Affa uğrasalar dahi başvuru kılavuzunda belirtilen suçlardan mahkumiyet almamış olmak

İBB Kadrolu İşçi Alımı İş Başvuru Belgesi Nelerdir?

Adaylardan başvuru esnasında herhangi bir belge talep edilmeyecek olup adaylar iş başvurularını elektronik ortamda bir sayfalık resimli özgeçmişleri ile birlikte online olarak gerçekleştirebileceklerdir.

İşçi Personel Alımı İş Başvurusu Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş başvurusunda bulunacak adaylar gerekli şartları taşıdıkları iş için başvurularını 18ile 21 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru Kılavuzunda yer alan başvuru adresine mail göndererek başvuru süreçlerini tamamlayabileceklerdir. Adaylar 21 Ağustos 2023 saat 18:00 tarihinden sonra başvuru yapamayacaklardır. Yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.