Büro Personeli, Sosyal Hizmet Uzmanı, Sağlık Personeli 9 İşçi Alımı

Büro Personeli, Sosyal Hizmet Uzmanı, Sağlık Personeli 9 İşçi Alımı

Belediye başkanlığı bünyesinde 4 farklı iş için görevlendirilecek 9 daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İş alımı iş başvuru detayları haberimizde işte detaylar…

Belde Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 Büro Personeli, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 5 Engelli bakım Personeli ve 2 Sağlık Personeli olmak üzere daimi süreli çalıştırılmak üzere toplamda 9 işçic alımı gerçekleştirilecektir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte 2 ile 3 Ekim 2023 tarihlerinde başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurular mail olarak belirtilen başvuru tarihlerinde yapılacaktır. Başvurusu olumlu olan adaylar ile mülakat işlemi yapılacaktır.

Peki İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuru için adaylar Başvuru dilekçesi, Kimlik Fotokopisi, İkametgah Belgesi, Çift sorgulu Adli Sicil Belgesi, Diploma veya öğrenim belgesi, Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımına Kimler Başvurabilir?

Büro Personeli, 18 yaşını tamamlamış olmak. Askerlik ile ilişkisi olmamak en az 1 yıl tecilli olmak. Lisans mezunu olmak.

Sosyal Hizmet Uzmanı, Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerinden Psikoloji, Psikolojik danışmanlık, gerontolog, Çocuk Gelişimi, Fizyoterapist, ve ergoterapist ünvanlarına sahip bölümlerden birinden mezun olmak.

Engelli bakım Personeli En az İlkokul mezunu olmak. MEB onaylı en az 305 saatlik Engelli Bakımı, Yaşlı Bakımı, Yaşlı ve hasta bakım ve refakatçi sertifikasına sahip olmak. Yada Sağlık Meslek Lisesi ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Sağlık Personeli Hemşire Hemşire yardımcısı Acil Tıp Teknisyenliği, Sağlık Memurluğu, Ebe ve ebe yardımcısı sağlık teknisyenliği Teknikerliği bölümünden mezun olmak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum