Büro Personeli, Tekniker, Mühendis ve Mimar Kadrolu 38 Personel Alımı

Büro Personeli, Tekniker, Mühendis ve Mimar Kadrolu 38 Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi Bünyesinde görevlendirilmek üzere 11 farklı unvanda 38 Daimi personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. 38 Kadrolu personel alımı İş Başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yer alan İstanbul Konut İmar Plan Turizm Ulaşım Sanayi ve Tic. A.Ş. (KİPTAŞ)bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 Büro personeli, 1 Harita Mühendisi,10 İnşaat Mühendisi, 13 İnşaat Teknikeri,1 İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, 2 Makine Teknikeri, 2 Makine Mühendisi,1 Mimar, 1 Peyzaj Mimarı,2 Elektrik Mühendisi ve4 Elektrik Teknikeri olmak üzere 38 personel alımı gerçekleştirilecektir.

İBB Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Büro personeli alımı için lise veya üniversitelerin ilgili bölümü mezunu olmak ve Bilgisayar kullanabilmek. En az 2 yıl tecrübeli olmak. Elektrik Mühendisi, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Mimar, Peyzaj Mimarı, İnşaat Teknikeri, Makine Teknikeri ve Elektrik Teknikeri alımı şartları; Bilgisayar kullanmaya hakim, İlgili üniversitelerden mezun olmak. 5 yıl iş tecrübesine sahip olmak, Saha tecrübesi olan, Proje gerekli inceleme ölçüm ve hesaplama yapabilecek, yaklaşık maliyet ve keşif/metraj yapabilecek ve Yönetmelik ve teknik şartnamelere hakim olmak, İmar mevzuatı ve sözleşme konusuna hakim olmak. Tercihen TOKİ tecrübesi olan adaylar tercih edilecektir.

İBB KİPTAŞ Personel Alımı Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

İBB iştiraki bünyesinde çalışmak isteyen istekli adaylar başvurularını Özgeçmiş belgesi ile birlikte gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Nereye Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli şartlara sahip adaylar başvurularını 9 Ağustos 2023 tarih de dahil olmak üzere elektronik ortamda ibb kariyer istanbul adresinden özgeçmişlerini yükleyerek online olarak gerçekleştirebileceklerdir. Farkı başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.