Büyükşehir Belediyesi 18 – 45 Yaş Arasında 15 Daimi İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi 18 – 45 Yaş Arasında 15 Daimi İşçi Alımı

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere daimi süreli çalıştırılacak 2 farklı iş işçin görevlendirilecek toplam 15 Daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular 20 Kasım 2023 tarihinde başlayacaktır. İş Başvuru sürecine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Daimi süreli Büyükşehir belediyesi bünyesinde 10 inşaat ustası ve 5 inşaat işçisi olarak görev yapacak 15 daimi süreli işçi istihdam edilecektir.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

15 Daimi işçi alımı için adaylar iş başvurularını Başvuruda belirtilen evraklar ile birlikte başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Kargo, Posta gibi farklı başvurular kabul edilmeyecektir.

Daimi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

Tam zamanlı ve daimi süreli 15 İşçi alımı için iş başvurusunda bulunacak adaylar iş başvurularını Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesi, Askerlik durum belgesi, İş Başvuru formu, Adli sicil belgesi, Yerleşim belgesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Başvuru için istenilen yeterlilik ustalık belgesi ile başvuru için belirtilen tarihlerde iş başvurusu yapılabilecektir.

Usta ve İşçi Alımı Başvuruları Hangi Tarihte Yapılacak?

Gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını 20 ile 24 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra yapılan iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Büyükşehir 15 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Büyükşehir Belediyesi İnşaat Ustası alımı için Meslek liselerinin ilgili bölümlerinden mezun olmak. 45 yaşını geçmemiş olmak.

İnşaat İşçisi alımı En az İlkokul mezunu olmak. 40 Yaşını geçmemiş olmak.

Başvuru işçin adaylarda aranan ortak şartlar; Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmak veya muaf olmak. Tercihen B sınıfı ehliyete sahip olmak.657 sayılı kanunun 48. Mad. A bendinin 1-4-5-6-7 ve 8 Numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 15 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum