Büyükşehir Belediyesi Kadrolu 98 İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu 98 İşçi Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 8 Farklı Unvanda Kadrolu 98 Personel Alımı Gerçekleştirecek. Başvuru Ekranı ve Detaylar Haberimizde İşte Başlıyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Yönetimi A.Ş. bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli işçi alımı unvanları 1 Organizasyonel Gelişim, 2 Ücret Yan Haklar Endüstriyel İlişkiler, 1 Elektrik Teknisyeni, 1 Makine Teknisyeni, 2 Makine Teknikeri, 3 Sterilizasyon Operatörü, 2 İşçi ve 86 Aktarma Tır Şoförü olmak üzere toplam 98 Kadrolu İşçi alımı gerçekleştirilecektir.

İşte İBB 98 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Organizasyonel Gelişim Ücret Yan Haklar Endüstriyel İlişkiler personeli alımı için Üniversitelerin önlisans bölümünden mezun olmak, MS Office (Exel özellikle) programını ileri derecede bilmek, Tercihen SAP programı bilen, B sınıfı ehliyetli ve aktif araç kullanabilen, Erkek adayalar için askerliğini tamamlamış olmak, Çözüm odaklı Etkin zaman yönetimi ve analitik düşünebilen ve planlama ve organizasyon yeteneği olan adaylar

Sterilzasyon Operatörü, Elektrik Teknisyeni ve Makine Teknisyeni Şartları; Erkek olmak, 20 ile 45 yaş aralığında olmak, En az lise elektrik bölümü mezunu veya iş için gerekli makine kullanım bakım onarım için mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, tesis ve fabrika elektriği otomasyonu konusunda en az 1 yıl çalışmış olmak, A sınıfı kazancı belgesine sahip olmak, Ağır ve tehlikeli işlerde ve vardiyalı çalışabilecek, Hepatit B bağışıklığı olan, Takım çalışmasına uyum sağlayan, B sürücü belge sahibi, Askerliğini tamamlamış adaylar.

İşçi alımı için yukarıda sayılan genel şartları taşımak ve beden gücü gerektiren işlerde çalışabilecek olmak ve tesisi içi temizlik ve dezenfeksiyon işlerinde çalışmayı kabul etmek.

Aktarma Tır Şoförü Alımı Başvuru Şartları En az İlkokul mezunu erkek olmak, vardiyalı çalışabilecek, CE sürücü belgesine sahip olmak, SRC 4 Belge sahibi olmak ve Psikoteknik belge sahibi adayların başvuruları kabul edilecektir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Belgesi Neler?

Aday olmak isteyenler başvuru esnasında herhangi bir belge ile başvuru yapmayacak olup, gerekli şartları taşıyan adaylar işe başlamaya hak kazandıklarında gerekli belgeler istenilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvurular sadece elektronik ortamda yapılacaktır. Adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru ekranından 7 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Farklı başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum