Büyükşehir Teknik Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Daimi Kadro

Büyükşehir Teknik Personel Alımı İlanı Yayımlandı! Daimi Kadro

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 15 Teknik personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kamu işçi alımı tüm detayları ise şu şekildedir.

Büyükşehir Belediyesi İzmir bünyesinde görev alacak 15 teknik personelin unvan dağılımı; Oto Elektrikçi, Oto Mekanik, Oto Boya, Polyesterci, Lastikçi ve Karoserci olmak üzere toplam 15 teknik personel alımı olacak. Yayımlanan işçi alımı ilanına göre başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. İşte detaylar.

Kamı İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İzmir büyükşehir belediyesi kadrolu işçi alımına müracaat koşulları: Erkek olmak, Askerliğini tamamlamış olmak, Meslek lisesi mezunu veya mesleki yeterlilik belge sahibi veya ustalık belgesine sahip olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

İBB Başvuruda İstenilen Başvuru Evrakları Neler?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını Özgeçmiş evrakı ile birlikte gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine elektronik ortamda belirtilen tarih arlığında yapabileceklerdir.

Teknik Personel Alımı Başvuru Süresi

Adaylar gerekli koşulları taşıdıkları iş için başvurularını online olarak 24 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine bir sayfalık CV göndererek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. Başvuru süresi içerisinde gönderilmeyen veya farklı başvuru yöntemleri ile yapılacak başvurular dikkatte alınmayacaktır. Başvuru yapan adaylar arasında uygun görülen adaylar için geri dönüş yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.