Büyükşehire 7 Unvanda 23 Personel Alımı Başvuru Kılavuzu! Online Başvuru

Büyükşehire 7 Unvanda 23 Personel Alımı Başvuru Kılavuzu! Online Başvuru

Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımı başvuru kılavuzunu yayımladı. Yayımlanan ilana göre 7 unvan 23 personel alımı başvuru şartları belirlendi. Adaylar online olarak başvurabilecek.

İSPER tarafından Büyükşehir Belediyesi ‘nde çalıştırılmak üzere yeni personel alımları yapılacak. Adaylarda aranan başvuru şartları belli oldu. Haberimizde yer alan şartları sağlayan adaylar haber sonunda yer alan başvuru kılavuzunda belirtilen şekilde başvuru yapabilecek.

Unvanlar ve Başvuru Şartları

1 İşletmeci Personel / Boru Montaj Ustası alımı için En az M.Y.O. makine, teknik resim konstrüksiyon, grafik, grafik tasarımı, elektrik, elektronik, inşaat, inşaat teknolojisi, bilgisayar teknolojileri, endüstriyel otomasyon, mekatronik, elektronik haberleşme bölümü ön lisans mezunu veya teknik öğretmenlik bölüm mezunu. Elektrik teknikeri için tercihen EKAT belgeli.

1 Destek Personeli Usta, 2 Kaynak Ustası alımı için Kaynak Ustası; TS EN ISO 9606-1 belgesine sahip ve vb. uluslararası geçerliliğe sahip kaynakçı belgesine sahip olacaktır. Meslek liselerinin elektrik — elektronik, metal, makine teknolojisi, milli eğitim, halk eğitim merkezi veya UGETAM gibi sertifika programı uygulayan kurumlardan usta, ustabaşı, kalfalık veya kaynakçı sertifika sahibi olmaları gerekmektedir.

2 Destek Personeli (Makine Teknisyeni) alımı için; En az meslek lisesi (elektrik, elektronik ve haberleşme, endüstriyel otomasyon, elektrik-elektronik, bilgisayar bölümü, metal, makine, inşaat, inşaat teknolojisi, torna tesviye, motor, metal, sıhhi tesisat) veya teknik lise mezunu, görev yaptığı yer, branşı ve vasıfları dikkate alınarak trafoda manevra yapımında çalışacak elektrik personeli EKAT belgesine sahip olacaktır.

8 Destek Personeli (Elektrik Teknisyeni) alımı için Teknisyen; En az meslek lisesi (elektrik, elektronik ve haberleşme, endüstriyel otomasyon, elektrik-elektronik, bilgisayar bölümü, metal, makine, inşaat, inşaat teknolojisi, torna tesviye, motor, metal, sıhhi tesisat) veya teknik lise mezunu, görev yaptığı yer, branşı ve vasıfları dikkate alınarak trafoda manevra yapımında çalışacak elektrik personeli EKAT belgesine sahip olacaktır.

5 Bakım Personeli (Tesis Bakım Personeli) En az ilkokul mezunu, tercihen vinç ile çalışılması gereken durumlarda köprülü vinç iş makinesi kullanma yetki belgesi ve serdümen — sapancı iş makinesi kullanma yetki belgelerine sahip olması, arıtma tesislerinin rutin bakım işler, tüm beden işler ve gerektiğinde kaynak yardımcısı olarak çalışacaktır.

4 Arşiv Personeli alımı için En az Lise mezunu, büro işlerini yapabilecek, gerektiğinde sekreterlik ve odacılık hizmeti verebilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum