Çağrı Merkezi ve Diğer Personel Alımı Başladı! Güncel İş İlanı Başvuru

Çağrı Merkezi ve Diğer Personel Alımı Başladı! Güncel İş İlanı Başvuru

İstanbul Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 farklı iş için toplam 25 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte gerekli başvuru tüm detaylarının yer aldığı haberimiz.

Beykoz Belediyesi 15 Barista personeli ve 10 Engelli Çağrı Merkezi personeli olmak üzere toplam 25 Daimi süreli İşçi personel alımı yapacaktır. Adaylar Beykoz Belediyesi bünyesinde görev almak üzere istihdam edilecektir. Beykoz Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi süreli 25 işçi personel alımı başvuru süreçleri haberimizde sizler için hazırladık.

Barista ve Çağrı Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Beykoz Belediye Başkanlığı Barista ve Çağrı Merkezi Personeli alımı iş başvuru şartları: Barista Personeli Alımı için 18 ile 35 yaş aralığında olmak, iletişimsel ve Bedensel engeli olmamak, Ayakta çalışmasına engel durumu olmamak, TCK 53. Mad. Belirtilen suçlardan mahkum olmamak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak gerekiyor.

Çağrı Merkezi Personel Alımı için en az önlisans mezunu olmak, 20 ile 40 yaş aralığında olmak, en az %40 engelli raporuna sahip olmak, İstanbul’da ikamet ettiğini belgeleyebilmek tercihen Beykoz ilçesinde ikamet ediyor olmak emekli olmamak gerekiyor.

Beykoz Belediyesi 25 Kadrolu Personel Alımı İş Başvuru Belgeler Nelerdir?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurusu için ikametgah belgesi, Adli sicil kaydı belgesi resmi kuruma verilmek üzere Başvuru formu Başvuru esnasında verilecektir. Engelli çağrı merkezi personeli için engelli raporu barista personel alımı için hijyen belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Daimi Süreli Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine 25 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.