Daimi 87 Büro Memuru Teknik Personel Uzman Mühendis Personel Alımı

Daimi 87 Büro Memuru Teknik Personel Uzman Mühendis Personel Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlığı İstanbul bünyesinde istihdam edilmek üzere 87 Kadrolu Personel alımı gerçekleştirilecektir. İBB bünyesinde 4 farklı iş için toplam 87 personel alımı gerçekleştirilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi “İBB” bünyesinde görev alacak personellerin unvanları 15 Büro Memuru, 40 Teknik Personel, 2 Uzman ve 30 Mühendis olmak üzere 4 farklı unvanda toplam 87 kadrolu işçi alımı yapılacaktır. İBB Daimi süreli 87 işçi alımı başvuru süreçleri sizler için haberimizde yer alıyor. İşte detaylar.

İBB 87 Kadrolu Personel Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Büro Memuru: En az lise mezunu ve üzerinde eğitim görmüş olmak, SAP ve EBYS programlarını kullanabiliyor olmak, Microsoft Office programlarını kullanabilen, B sürücü belgesine sahip, askerliğini yapmış olmak ve kendini geliştirmeye açık olmak gerekiyor.

Mühendis: 30 yaşını geçmemiş olmak, Üniversitelerin ilgili mühendislik bölümü mezunu olmak, B sürücü belgesine sahip olmak, Raporlama ve sunum yapabilen esnek çalışma saatlerine uyum sağlayan ve tercihen iş takip konularında deneyim sahibi olmak gerekiyor.

Uzman: Takım çalışmasına uyumlu, B sürücü belge sahibi, SAP ve EBYS programlarını bilen lisans mezunu Office programlarını aktif kullanabilen adaylar başvurabilir.

Teknik Personel: Tercihen A2 ehliyetine sahip aktif motor kullanabilen, SRC4 ve Psikoteknik belge sahibi, 30 yaşını geçmemiş, temel ofis programlarını iyi kullanabilen kendini geliştirmeye açık esnek çalışma şartlarına uygun olmak gerekiyor.

İş Başvurusunda İstenilen Belgeler Neler?

Gerekli şartlara sahip olan adaylar başvuru yapmak istedikleri iş için herhangi bir belgeye ihtiyaç olmadan gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan internet adresi üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirebilecekleri bildirilmiştir.

Başvuru Ne Zaman Yapılacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 87 Daimi süreli işçi personel alımı için başvurular elektronik ortamda 29 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar 29 Eylül tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.