Destek Personeli, Şoför, Halkla İlişkiler Görevlisi 18 Personel Alımı

Destek Personeli, Şoför, Halkla İlişkiler Görevlisi 18 Personel Alımı

Tam zamanlı ve daimi süreli işçi alımı için 5 farklı iş için 18 daimi sürekli personel alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuru süreci yazımızda yer almaktadır. İşte başvuru detayları

Daimi süreli 1 Destek Personeli, 6 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi personeli, 1 Okul Öncesi Öğretmeni, 1 Şoför ve 9 Halkla İlişkiler görevlisi olarak görevlendirilecek toplam 18 daimi işçi alımı gerçekleştirilecektir.

18 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Büyükşehir belediyesi bünyesinde daimi süreli 18 personel alımı için iş başvurusu elektronik ortamda internet adresi üzerinden tamamlanabileceklerdir.

Personel Alımı İş Başvuru Tarihleri

5 Farklı iş için görevlendirilecek 18 işçi alımı için adaylar iş başvurularını 17 ile 23 Kasım 2023 tarihlerinde gerçekleştirilebilecektir.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Belgeleri

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden yapılacağı için ön başvuru aşamasında herhangi bir belge talebi olmayacaktır.

İBB 18 Daimi İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri

Daimi personel alımı başvuru şartları;

Destek Personeli en az Lise mezunu olmak. Başkanlık tarafından verilen taşıma, istifleme Şoförlük ve beden gücü işlerinde görev yapmayı kabul etmek.

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı Meslek Liselerinin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümlerinden veya Ön lisans düzeyinde mezun olmak. MS Office programlarını kullanabiliyor olmak. Mesleki alan yeterliliğine sahip olmak. Arşiv kayıt ve dosyalama yapabiliyor olmak.

Okul Öncesi Öğretmeni Üniversitelerin Lisans düzeyinde okul öncesi öğretmenliği ve temel eğitim bilimleri bölümünden mezun olmak. Tercihen Yüksek Lisans mezunu olmak. Tercihen

2 yıl deneyimli ve İngilizce biliyor olmak tercih nedeni sayılacaktır.
Şoför alımı E sınıfı ehliyet sahibi olmak. SRC 2 VE SRC4 belgesine sahip olmak. Tercihen lise mezunu olmak.

Halkla İlişkiler Görevlisi alımı için En az Lise mezunu olmak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi talep ve şikayetleri için çözüm ve aksiyon alıp saha ve müdürlük idari birimlerde görev yapmayı kabul etmek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.