En Az İlköğretim 3 Unvanda 59 Kamu Personel İşçi Alımı Bugün Başladı

En Az İlköğretim 3 Unvanda 59 Kamu Personel İşçi Alımı Bugün Başladı

İBB bünyesinde İSPER için güncel personel alımı başvuruları bugün başladı. İSPER personel alımları süreci ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. ( İSPER A.Ş.) tarafından güncel personel alımı başvuruları açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için süreç başladı. İşte başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İBB güncel işçi alımı başvuru şartları-mezuniyetler

2 AŞÇI alımı için İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, milli eğitim bakanlığı onaylı hijyen belgesi ne sahip olmak, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması gerekiyor.

19 AŞÇI YARDIMCISI alımı için İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, milli eğitim bakanlığı onaylı hijyen belgesi ne sahip olmak, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması, erkek personel olması gerekiyor.

26 GARSON alımı için İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması, erkek personel olması gerekiyor.

12 TEMİZLİK GÖREVLİSİ alımı için İlköğretim mezunu olması, daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, kişisel gelişime açık olması, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması gerekiyor.

İSPER işçi alımı başvuru süreci

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. için personel alımı başvuruları 20 Temmuz ile 22 Temmuz 2023 tarihlerinde olacak. Başvurular ve tüm süreç online olarak yapılacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.