En Az İlkokul 40 Yaş Daimi 125 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

En Az İlkokul 40 Yaş Daimi 125 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Büyükşehir Belediyesi 10 Farklı İlçede görevlendireceği tek ünvanda 125 Sürekli İşçi alımı yapacağını duyurdu. İşte başvuru detaylarının yer aldığı haberimiz.

Tam zamanlı 125 İşçi alımı için Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı yayımladı. Yapılan duyuruya göre Farklı ilçelerde görev verilecek toplam 125 daimi beden işçisi alınacaktır. İş Başvuru koşulları yazımızda yer almaktadır. İşte Detaylar

Büyükşehir 125 İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Tam zamanlı ve daimi süreli 125 Beden işçisi alımı için adaylar iş başvurularını bizzat başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine başvuru tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir.

125 İşçi Alımı Başvuru süreci ve belgeleri

Büyükşehir belediyesinde Beden İşçisi olarak görev almak isteyen adaylar iş başvurularını 24 Kasım 2023 dahil yapabileceklerdir. Belirtilen başvuru tarihlerinde adaylar iş başvurularını şahsen Nüfus Cüzdan fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belge fotokopisi, 2 adet resim, Askerlik durum belgesi, İş başvuru formu İnternet adresinden alınacak, Sabıka kaydı, Yerleşim yeri belgesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Başvuru için istenilen ehliyet, Ustalık veya kalfalık belgeleri ile birlikte iş başvurusuna bulunabileceklerdir.

MBB 125 Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Muğla Büyükşehir Belediyesi sınırlarında farklı İlçelerde Beden İşçisi olarak görev almak isteyen adaylarda aranan başvuru nitelikleri; En az İlkokul mezunu olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Türk vatandaşı olmak. Kamu Haklarından Mahrum olmamak. 657 Sayılı Kanun 48. Mad. A bendi 1,4,5,6,7 ve 8 numaralı alt bentlerinde sayılan şartları taşıyor olmak. Muğla İlinde ikamet ediyor olmak. Tercihen en az B sürücü belgesine sahip olmak. İş Başvurusu için gerekli olan şartlardır.

Muğla Büyükşehir 125 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.