En Az İlkokul KPSS Şartsız Yeni Kamu Şoför Alımı Başvurular Başladı

En Az İlkokul KPSS Şartsız Yeni Kamu Şoför Alımı Başvurular Başladı

Çanakkale Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde görev yapmak üzere daimi süreli 8 Personel alımı gerçekleştirecektir. İşte kamu personeli alımı olarak hazırladığımız yazımız.

Çanakkale Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde İstihdam edilmek üzere kadrolu işçi personel alımı 8 Kadro için Yolcu Taşıma Şoförü olarak çalıştırılacak personellerden oluşacaktır. Belediye bünyesinde görev alacak personel daimi süreli kadrolu olarak görev yapacaklardır. İş Başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Peki Yolcu Taşıma Şoförü Nitelikleri Neler?

Yolcu Taşıma Şoför alımı için adaylarda aranan nitelikler; Türk vatandaşı olmak, Askerlik hizmetini yapmış olmak, Çanakkale’de ikamet ediyor olmak, görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, TCK 53. Mad. Belirtilen suçlardan mahkum olmamak, en az İlkokul mezunu olmak, SRC2 ve psikoteknik belgesine sahip olmak, D sürücü belgesine sahip olmak, 26 ile 45 yaş aralığında olmak ve Esnek çalışma şartlarına uygun olmak.

Kadrolu 8 Şoför Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Aday olmak isteyen gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını Resimli özgeçmiş, iş başvuru formu, Yerleşim yeri ikametgah belgesi, Nüfus kayıt örneği, Kimlik fotokopisi, Diploma fotokopisi ve Adli sicil kaydı belgeleri ile birlikte tamamlayabileceklerdir.

İş Başvurusu Nasıl Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan iş başvurusu için istekli olan adaylar başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte Şahsen yapabileceklerdir. Başvuru kılavuzunda yer alan iş başvuru adresine 25 Ağustos 2023 son başvuru tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.