En Az İlkokul Mezunları Başvurabilir! Sürekli 40 İşçi Personel Alımı

En Az İlkokul Mezunları Başvurabilir! Sürekli 40 İşçi Personel Alımı

Belediye 15 Şoför, 15 Temizlik Görevlisi ve 10 Garson olmak üzere toplam 40 İşçi personel alımı gerçekleştirecektir. İşte sürece dair tüm detayların ve başvuru hususlarının yer aldığı haberimiz.

İlçe Belediyeleri Ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. İlçe Belediyeleri Ülke için yaptıkları hizmetler ile yarattıkları istihdam ile ülkemize hizmet vermeye devam etmektedirler. İşte yeni bir istihdam ilanı daha İlçe Belediyesi Sürekli görev verilmek üzere daimi süreli 40 İşçi Personel alımı başvuru tüm detaylarının yer aldığı haberimiz.

Gebze Belediyesi 40 İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Gebze Belediyesinde görev alacak personeller için adaylardan Şoför Alımı ve Temizlik Personeli Nitelikleri 20 ile 45 yaş arasında olmak, en az İlkokul mezunu olmak, ilgili iş için en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, sağlık açısından Sorunu olmamak, kronik rahatsızlık ve Bel fıtığı gibi bedensel dayanıklı olan Uzun saatlerde Ağır işlerde çalışma engeli olmayan adaylar başvurabilir.

Garson Alımı için 18 ile 35 yaş aralığında bay veya beyan Diksiyonu düzgün, Prezentabl görünümlü, En az İlkokul mezunu, en az B sürücü belgesine sahip 1 Yıl tecrübeli Mesaili çalışabilen Askerliğini yapmış veya Tecil ettirmiş adayların iş başvurusu kabul edilecektir.

Daimi İşçi Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Şoför, Garson ve Temizlik görevlisi olarak çalışmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen iş başvuru adresine yapmaları gerekmektedir.

40 Daimi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen kişilerin başvuruda yanlarında bulundurmaları gereken evraklar Nüfus Cüzden fotokopisi, Sabıka kaydı belgesi, Sağlık raporu, Yerleşim yeri belgesi, Öğrenim belgesi, Ehliyet ve Hijyen belgesi ile birlikte başvuru süresi içerisinde başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuru için istenilen belgeler ile birlikte 30 Ekim 2023 tarihine kadar belertilen başvuru adresine yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum