En Az İlkokul Mezunu 11 Ünvanda 54 Belediye İşçisi Alımı

En Az İlkokul Mezunu 11 Ünvanda 54 Belediye İşçisi Alımı

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek faklı işlerde görev alacak toplam 54 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru süreci haberimizde işte detaylar.

Belediye 4 Sayaç Okuma İşçisi, 2 Sayaç Açma Kapama İşçisi, 3 Elektrik Teknisyeni, 1 Makine Teknisyeni, 4 Arıtma Tesisi İşletme Operatörü, 17 Su Arıza İşçisi, 10 Kanal ve Izgara İşçisi, 2 Motor Tamircisi, 1 Güvenlik Görevlisi, 6 Şoför ve 4 Operatör olarak istihdam edilecek toplam 54 İşçi alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru İşlemi Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir belediyesi su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek 11 farklı iş için toplam 54 belirli süreli işçi alımı için adaylar iş başvurularını 2 gün içerisinde Başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine tamamlayabileceklerdir.

MASKİ 54 İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını 22 Kasım ile 23 Kasım 2023 tarihlerinde iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Son Başvuru tarihinden sonra yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Büyükşehir Belediyesi Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

Belirli süreli işçi alımı için adaylar iş başvurularını belirtilen tarihlerde Resimli Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, İkametgah, Adli Sicil Kaydı, Başvuru yapacağı iş için Ehliyet Fotokopisi, Mezuniyet Durumu Gösterir Belge ve İŞKUR Kayıt Belgeleri ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

MASKİ 54 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek adaylarda aranan iş başvuru nitelikleri;

Sayaç Açma Kapama ve Sayaç Okuma İşçisi, En az Lise mezunu olmak. 20 ile 46 yaş aralığında olmak. A2 veya b sınıfı ehliyete sahip olmak.

Elektrik Teknisyeni, Meslek Liselerinin elektrikle ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Makine Teknisyeni, Meslek Liselerinin makine ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Arıtma Tesisi İşletme Operatörü, Türk vatandaşı olmak. Erkek adayların Askerliğini yapmış olmak. 46 Yaşından gün almamış olmak.

Su Arıza İşçisi, En az ortaokul mezunu olmak. 20 yaşını tamamlamış 41 yaşından gün almamış olmak. B sürücü belgesine sahip olmak.

Kanal ve Izgara İşçisi, En az İlkokul mezunu olmak.

Motor Tamircisi, En az İlkokul mezunu olmak. Başvuru yapılacak ilçede ikamet ediyor olmak. Meslek liselerinin motorlu araçlar ile ilgili bölümlerinden mezun olan. Servis atölyesinde çalışmış adaylar ve Mesleki yeterlilik ve ustalık belgesine sahip olmak tercih sebebidir.

Güvenlik Görevlisi, En az lise mezunu olmak. A2 veya B sürücü ehliyetine sahi olmak.18 yaşını tamamlamış olmak. Özel Güvenlik sertifikasına sahip olmak 41 yaşından gün almamış olmak.

Şoför En az İlkokul mezunu olmak. E sınıfı ehliyet, Psikoteknik belgesi SRC2 veya SRC4 belgesine sahip olmak. 21 yaşını tamamlamış olmak. 51 yaşından gün almamış olmak.

Operatör G sınıfı ehliyet psikoteknik belgesine sahip olmak.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğünde 54 İşçi Alımı Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.