En az İlkokul Mezunu 11 Ünvanda 54 İşçi Personel Alımı

En az İlkokul Mezunu 11 Ünvanda 54 İşçi Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere belirli süreli işçi alımı yapılacağı açıklandı. Büyükşehir Belediyesi 11 Farklı iş için toplam 54 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak amacıyla yeni işçi personel alımı yapılacağı belirtildi. Yayımlanan başvuru kılavuzuna göre belirlenen 11 ünvan 54 işçi kadroları haberimizde yer almaktadır.

54 İşçi Personel Alımı Ünvanları

13 Su Arıza İşçisi, 11 Kanal Izgara İşçisi, 1 Araç Motor Tamircisi, 3 Kepçe, Kazıcı Yükleyici Operatörü, 11 Şoför, 2 Sayaç Kapama İşçisi, 5 Elektrik Teknisyeni, 1 Makine Teknisyeni, 4 Arıtma Tesisi Operatörü, 1 Güvenlik Görevlisi ve 2 Sayaç Okuma İşçisi olarak istihdam edilmek üzere 54 geçici süreli personel alımı yapılacaktır.

54 İşçi Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi 54 işçi personel alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını başvuruda istenilen evraklar ile birlikte Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü gelen evrak birimine başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvuru Evrakları Neler?

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurusu için Fotoğraflı Özgeçmiş, Nüfus Cüzdan fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, İkametgah Belgesi, Sabıka kaydı gösterir Belge, Ehliyet, Operatörlük Belgesi, SRC Psikoteknik belgesi Mezuniyet Belgesi ve İŞKUR Kaydı belgesi ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Belediye İş Başvuru Şartları Neler?

Su Arıza İşçisi, En az Orta Okul Mezunu olmak. 20 ile 40 yaş aralığında olmak. B sürücü belgesine sahip olmak.

Araç Motor Tamircisi, Kanal Izgara İşçisi, En az İlkokul mezunu olmak. 20 ile 46 yaş aralığında olmak. Tamirci için B sürçü belgesine sahip olmak.

Kepçe, Kazıcı Yükleyici Operatörü, G sınıfı Ehliyete sahip olmak. 21 ile 51 yaş aralığında olmak. En az İlkokul mezunu olmak.

Şoför, En az İlkokul mezunu olmak. C sürücü belgesine sahip olmak, SRC ve Psikoteknik belge sahibi olmak.

Sayaç Kapama İşçisi, En az ilkokul mezunu olmak. 46 yaşından gün almamış olmak. A2 ve B ehliyet sahibi olmak.

Elektrik Teknisyeni, Meslek Liselerinin Elektrikle ilgili bölümlerinden birinden mezun olmak. B sürücü Belgesine sahip olmak 20 ile 46 yaş aralığında olmak.

Makine Teknisyeni, Meslek Liselerinin Makine alanıyla ilgili bölümlerinden birinden mezun olmak. B sürücü Belgesine sahip olmak 20 ile 46 yaş aralığında olmak.

Arıtma Tesisi Operatörü, 20 ile 46 yaş aralığında olmak. Askerlikle işliği olmamak.

Güvenlik Görevlisi En az Lise mezunu olmak. Özel Güvenlik sertifikasına sahip olmak. A2 ve B sürücü belgesine sahip olmak. 18 ile 41 yaş aralığında olmak.

Sayaç Okuma İşçisi En az lise mezunu olmak. 20 ile 46 yaş aralığında olmak. A2 ve B sürücü belgesine sahip olmak. Adayların başvuru kılavuzunda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli şartları taşıyan ve Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde istihdam edilecek adaylar iş başvurularını 26 ile 29 Eylül 2023 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir. İş başvurusu belirtilen dışında yapan ve deha önce yaptığı başvurusu olumsuz olan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.