En Az İlkokul Mezunu Kadrolu 13 İşçi Personel Alımı

En Az İlkokul Mezunu Kadrolu 13 İşçi Personel Alımı

İzmit Belediyesi İştiraki bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 farklı branşta en az ilkokul mezunu 13 kadrolu işçi alımı yapacak. Başvuru sürecine dair tüm detaylar haberimizde.

İzmit Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alımı ilanına göre 5 İnşaat ustası, 5 Taş parke ustası ve 3 Ekskavatör operatörü toplam 13 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirecektir.

İzmit Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İzmit Belediyesi iştiraki BEKAŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere işe alınacak personellerde aranan genel şartlar;

Türk vatandaşı olmak, En az İlkokul mezunu olmak, 25 ile 45 yaş aralığında olmak, adli sicil kaydı olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Kocaeli il sınırlarında ikamet ediyor olmak, daha önce çalıştığı kurumlardan disiplinsizlik nedeni ile çıkartılmamış olmak, yoğun iş temposuna ve esnek çalışmaya uyum sağlayabilmek, ekip çalışmasına uyumlu olmak, görevinin gerektirdiği herhangi bir sağlık ve engel durumu bulunmamak.

İnşaat ustası alımı için özel şartlar İnşaat işlerinde malzeme kullanımı ve düzenlenmesi konusunda tecrübeli olmak, Proje okuyabilmek, kaba işlerde boyama, onarım ve inşaat işlerinde tecrübeli olmak.

Taş Parke Ustası alımı özel şartları mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak, proje okuyabilmek, parke ustalığı konusunda 2 yıl tecrübeli olmak, tercihen B sınıfı sürücü belge sahibi olmak, SRC ve Psikoteknik belge sahibi olmak, tercihen aktif araç kullanmak.

Ekskavatör Operatörü alımı özel şartları G sınıfı ehliyet sahibi olmak, İş makinası kullanımında en az 2 yıl tecrübe sahibi olmak şartlarını taşıyan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

İzmit Belediyesi Kadrolu İşçi Alımı Başvuru İçin Gerekli Belgeler
Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını yapmak istedikleri ilgili unvan için başvuru kılavuzunda istenilen belgeleri eksiksiz olarak başvuru ekranına yüklemeleri gerekmektedir.

Adaylar fotoğraflı özgeçmiş, diploma veya mezuniyet belgesi, adli sicil kaydı, mesleki eğitim belgesi, ehliyet, SRC, Psikoteknik belgesi ve İkametgah belgesini eksiksiz başvuru ekranına yüklemeleri ile başvuru süreci tamamlanacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

BEKAŞ için başvuru yapacak gerekli şartları ve belgeleri elinde olan adaylar başvurularını 6 Ağustos 2023 tarihine kadar elektronik ortamda istenen belgeleri sisteme yükleyerek gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.